Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy domina szeánsz során el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domina szeánsz során el szoktak élvezni a férfiak?

Figyelt kérdés
Aki jár dominához és azt élvezi, hogy alázzák, verik, stb, az a szeánsz során el is élvez, miután eléggé felizgult? Mondjuk kiveriheti magának, esetleg "megkönyörül" rajta a domina a végére és kézzel kielégíti, miután előzőleg mondjuk fél óráig gyötörte? Vagy az egész mondjuk csak egy szerepjáték, ahol pl. meztelenül, megalázóan megbünteti egy fenekeléssel, amit a végén megköszön és bármiféle orgazmus nélkül egyszerűen hazamegy? Hogy működik a valóságban egy ilyen?

2021. jan. 23. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Altalaban szex a vége
2021. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb domina akihez szeánszra mehetsz, egy szolgáltatást nyújt a fizető kliensnek, ezért még ott is igaz, hogy a "vendég" van a legnagyobb hatással rá, hogy mi történik.


Ha kéred, hogy a végén elégítsen ki, valószínűleg megteszi, ha direkt kéred, hogy ne, akkor hazaküld töltött fegyverrel. Ha azt akarod, hogy ő döntsön, akkor lesz ilyen is, olyan is. Külön kategória az "elrontott orgazmus" is.


Szexre viszont ne számíts, a legtöbb dominánál az aktus teljesen kizárt.

2021. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De aki ilyenre jár, az többnyire szexuális kielégülést keres, nem csak mondjuk azt, hogy csapkodják meg jól a fenekét, igaz?
2021. jan. 24. 11:16
 4/6 Felix Crux ***** válasza:
Engem is érdekel pár beszámoló.
2021. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, attól függ, előzetesen milyen megállapodás történt a dominával.

A legtöbb esetben a “domina szeánsz során el szoktak élvézni a férfiak”.

2021. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én több dominánál is jártam, volt olyan 20 éves csaj aki láthatóan nem értett a dologhoz meg 40-es vérprofi Úrnő. A totál kezdőket leszámítva az biztos hogy szexre még minimális esély sem volt soha, és a profibb "klasszikus" dominánál max kézzel (vagy segédeszközzel) elégít ki, de azt is csak akkor ha úgy gondolja megérdemled. (Tehát hiába is beszélnéd meg előtte vele - de általában maga a megjelenése is olyan, h eszedbe se jut h te hozod a "szabályokat".

Az ilyen lightosabb, de profi, mindent-az-ügyfélért domináknál a kézi levezetés alap, hacsak nem kéred h ne. Bár ebben elég következetesek és utána már bánhatod :) Ami még gyakori, az a ruined orgasm. Profibb domináknál leggyakrabban ezzel találkoztam, mivel sose vagyok jó "szub", mindig kiérdemlem h ne legyen orgazmusom vagy legalábbis kellemetlen legyen...

2021. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!