Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen vibrátort érdemes venni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Rezgőt
2021. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gratulálok köszi a választ
2021. jan. 23. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
1# rövidre fogta 😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én fokozatmentesen állíthatóra szavazok. Az ilyen-olyan rezgésminták számomra idegesítőek, de nekem a viszonylag monoton ingerlés jön be. Taralék / feltöltött elemet mindig célszerű tartani;)
2021. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
minel nagyobbat ami meg beledfer
2021. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 érdeklődő35 ***** válasza:
81%

Akkusat, vízállót

A forma függ hogy szükséges a hüvelyi izgatás, vagy csak csiklóra szeretnéd?

2021. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ... Hüvelyi izgatásra használnád, vagy szükséges, hogy csikló ingerlő kis bigyulája is legyen? Nagyot, vagy kicsit szeretnél? Milyen anyagból legyen?

Érdemes akkusat venni, és akkor nem kell elemekkel vacakolnod, csak feltölteni.

Én azt javaslom, elsőre ne vegyél nagyot. Nekem pl nem túl nagy van, és nem tudom magam megdugni vele. Egyszerűen nem fér be. Nyilván nem farok, hanem egy kemény valami.

2021. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!