Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domina Liatrix-nél ki járt eddig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina Liatrix-nél ki járt eddig?

Figyelt kérdés
Első domina élményem lenne és tartok egy kicsit. Tudnátok tapasztalatokat írni, illetve tippeket? Úgy hallottam ő a legjobb itthon

2021. jan. 23. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ezt mégis hol hallottad? A legtöbb fórumon lehúzták, kategóriát is váltogatott nem rég.
2021. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Milyen fórumokon húzták le? Hogy érted hogy kategóriát váltott?
2021. jan. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Régebben dominaként hirdetett, majd eltünt az oldalról. Egyszer megjelent ugyan azon képekkel más néven switch kategóriában egy hirdetés. Most ezzel az új névvel ismét a domináns hirdetők között van.
2021. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Most akkor dominát is kínáló prostihoz akarsz menni, vagy olyasvalakihez, aki valósághűen hozza az úrnői szerepét? Nem mindegy. Mindkettőre van kereslet és kínálat is, csak nem szerencsés keverni a szezont a fazonnal. Jellemző, hogy a dominát is kínáló prostiknak fogalmuk sincs a dominancia mibenlétéről, vagy nem igazán tudják eljátszani a dominát. Csak így “extra” lesz a domina a programban, ezért elvállalják. Így is nyújthat ez valakinek kellemes élményt, de még messze van a dominától. Rajtad áll a dolog, mit akarsz átélni, milyen igényeid vannak. Ha komolyabb BDSM vágyaid vannak, és egy stabil, hiteles domina kezei közé akarsz kerülni, akkor jobb ha még alaposabban körbenézel.
2021. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Még nem jártam nála, de a bemutatkozását nézve profinak tűnik.
2021. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Első, nem tudom miről beszélsz és hol olvastad ezt.. egy linket megköszönnék.

Kérdező, én voltam már nála amúgy, a legjobb ilyen típusú élményem volt.

Nem tudja amúgy valaki mi van vele? Egy ideje nincs fenn smpixie-n.

2021. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé össze van szakadva
2022. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mit értesz alatta hogy össze van szakadva?

Mik a tapasztalatok mostanában?

2022. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!