Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes a szex? Mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes a szex? Mikor a péniszed be dugod a nő puncijába?

Figyelt kérdés

Kérlek irjatok meg fiuk/ferfiak milyen erzes, sose szexeltem még,

Koszonettel: 19F


2021. jan. 23. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Fájdalmas. 41/F
2021. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
visitani fogsz
2021. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Borzalmas. Heti 4-5 alkalommal át kell élnem :(
2021. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mint amikor a pénzedet benyeli az automata.
2021. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Majd dugsz aztán megtudod.
2021. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Semmi hozzá hasonló nincs, akármit csinálsz a farkaddal. Max. ha olyan szuperműpuncit veszel. Nagyon meleg, tökéletes a faroknak, körbeöleli a punci. Közben ezzel érzed a másik embert, érzed a lányt, hogy ő mit érez, valahogy egyesültök, és minden egyes mozgással érzed őt és saját magad, miközben élveztek. Nagyon intim kapcsolat jön létre köztetek. Aztán különböző pózok nagyon nagy élvezetet tudnak okozni.


Olyan mint a heroin. Egyszer kipróbálod, utána mindig vágyni fogsz rá, mert annyira jó.

2021. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nőkènt mondom, nem hiszem, hogy túl jó lehet. :/ Szegèny pasim is mindig kèrlel, hogy lègyszi neee, èdes, túl nedves ès forró, most amúgyis fáj a fejem, stb... De nem èrdekel, akkor is meglovaglom. Nèha sír is közben. (Akkor van legjobban kiakadva, amikor nem a puncimba rakom) szóval ha van rá lehetőséged, sose próbáld ki. Tedd meg a magad, ès az egèsz világ èrdekèben...
2021. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon rossz, menekülj, hidd el, nem akarod azt átélni, ne higgy senkinek, át akarnak verni, sőt tudtad hogy harap is, nézd meg a Mély harapás című filmet, az bizony a kegyetlen valóság.
2021. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon rossz.

Csak azért csinálom, mert hátha mégis megszeretem.

2021. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, am én is hazudtam. Nagyon rossz. Olyan mintha porszívóba dugnád a farkad. Semmi értelme. Csak a nők kényszerítenek rá. FUSS.
2021. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!