Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket kérdezek nőként. Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezek nőként. Ki meddig bírja szex nèlkül?

Figyelt kérdés

35nő vagyok.

Érdekelne hogy ki meddig bírja szex nélkül?

Masztival elvagyok egy darabig de az sem olyan jó. Már hiányzik az érzés hogy valaki berakja a farkát. Pár hétig bírom csak. Más is így van vele?


2021. jan. 25. 07:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
#9 csak a jelenlegi pároddal van így, vagy egyik előzővel se volt kielégítő a szex?
2021. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
ezeket a kérdéseket facebookra kéne kiírni mivel itt mindeki férfi és imposztor....ott azért képpel névvel más válaszok születének nem számitva a kamu profilokat perse
2021. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

A leghosszabb szexmentes időszak a gyerekágy 6 hete volt.

De azóta egyszer volt 4 hét szakítás után, azóta nem.

Most heti 1-2-re vagyok beállva a szeretőmmel. 38n

2021. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%
Sokáig,volt amikor hónapokig is.Ez nem olyan dolog ami nélkül nem lehetne élni.
2021. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
25%
Érdekesek ezek a válaszok. Aztán ha pasiként kimegyek randira egy nore, senki nem akar lefekudni, meg mindenki csak kapcsolatban akar lefekudni, de azt is csak ha már tobb hete-honapja járunk, official. Hm, úgy látszik akkor én keresek rossz helyen, vagy mindig rossz lányokat találok. 🤔🤔
2021. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

"meg mindenki csak kapcsolatban akar lefekudni"


Szerintem ez logikus. Attól mert kívánjuk a szexet nem fogunk az első vagy második randin szexelni a szép szemedért. Legalábbis nem akárki. Nyilván ilyenek is vannak.

2021. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem mondtam egy szoval se, hogy a két szép szememért. Csak mondtam, hogy érdekes modom az itt leírt 3-5 napok, meg 2-3 hetek nem egyeznek a valosággal valahogy. Es nem kell mindig mindent szentírásnak venni. Ha rád nem vonatkozik, nem kell agresszívkodnod :D
2021. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű azok a nők akik ide, a szexualitás rovatba írnak némiképp liberálisabbak e téren, mint az egyetemi szaktárs szendeszűz lány akit randira hívsz.
2021. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés az volt hogy ki meddig bírja, nem az hogy neked milyen nőket sikerül összeszedned. Vastagon van szedve hogy nőként kérdez nőket, ha te az életben is ennyire fogalomzavaros vagy akkor megértem hogy a kiszemelt nők az első randin arra hivatkoznak hogy majd ha együtt éltek akkor lesz szex. Azt mégsem mondhatják hogy már második randi sem lesz.
2021. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Jaj de mellre szívta valaki, hogy egy srác ide mert írni pasiként :D
2021. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!