Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok szex közben elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szex közben elélvezni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon hamar elsültem. Ez természetesen nem volt jó.

Most viszont ennek az ellenkezője lett. Legutóbb is kb 40-50 percen át szeretkeztünk. Már mindkettőnknek fájt a combja...

Teljesen el is fáradtunk, de én nem tudtam elmenni.

Pedig parom kifejezetten szűk. Talán eddig ő a legszűkebb. Az utolsó pár alkalmi szexnél is ugyan ez volt a helyzet.

Végül mindig csak orális kényeztetéssel sikerült elsülni, de úgy is nehezen.

Sokszor már sajnálom a párom, mert bár élvezi, de egyben nagyon megterhelő is.

Mitől lehet ez?



2021. jan. 25. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellazulás
2021. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj vékonyabb gumit
2021. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de már régóta. Próbáljátok ki több pózban is akár, én például csak lovaglóban tudok elmenni.
2021. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lazulj el. Indítsatok órállal, hogy jobban izgalomba gyere.
2021. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az életed mennyire változott meg az utóbbi időben? Mennyire vagy stresszes, mennyire vagy szétcsúszva, vagy érzel-e teljesítési kényszert? A lazulás jó ötlet, igyál kicsit, beszélgessetek, és jöhet az orál :)
2021. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!