Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok nálatok mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok nálatok mekkora gondot jelentene ha a pasi szerszáma átlag alatti lenne picivel?

Figyelt kérdés
Okozna nehézséget a behatolás bizonyos pózokban? Élvezetet nyújtana? Vonzódom a telt nőkhöz de picit tartok tőle hogy gond lenne a méretem.

2021. jan. 25. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

A kövér házaspár elmegy a szexológushoz tanácsot kérni.

- Mekkora farka uram ?

- 25 centi

- Az nem semmi, akkor mi a baj ?

- Hát az asszony hasa felvesz 10 centit az én hasam felvesz 10 centit a maradék 5 centivel meg dugjon aki akar.


Szóval meg kell dolgozni a sikerért és ügyensek kell lenni.

2021. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom kutyában nem lenne probléma pl.

Ha misszionáriusban a lábai a válladon vannak, akkor se szerintem.

Szóval emiatt nem félnék, de tény, h lehetnek olyan pózok, ahol jobban kell figyelni.

2021. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ReGina... ***** válasza:
72%

Én lány vagyok 21 éves. 165 cm magas 95 kg. körméreteim mell- 120cm; derék- 102 cm; fenék- 125 cm. Tehát nem kicsi.

Párom 23 éves pasi 175 cm magas kb.115 kg. Pénisze olyan 14-15cm, átlagos kerülettel.

Nálunk nincs gond a szexel.

Pózok amit szeretünk:

kutya,

lovagló, mind a két félé képpen.

Misszionárius úgy hogy a lában a nyakába van, vagy még jobbam hátra, fel tolva a fejem felé.

Állva, ő áll a földön én is, de én közben az ágyon támaszkodom kézzel.

Másik kedvenc én hason fekszem, kinyomom a fenekem, ő úgy csinálja.

Stb stb. Stb.

Nincs nálunk semmi akadály pedig a fenekem is nagy neki meg a pocakja. Minden jól működik és kívánjuk is egymást.

2021. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyen gondot nem okoz. Azért ÁTLAGméret mert a férfiak 99%-ának akkora van. Bármily hihetetlen a telt nők ugynaúgy éreznek, vágyakoznak és nem 25 cm-s "csődörökkel" vannak együtt hanem olyan férfiakkal akik elfogadják és szeretik őket. Minden póz ugyanúgy megvalósítható, de majd felfedezitek egymást az ágyban, egészségetekre :)
2021. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

4es vagyok :)

Voltam mar eletembe egy par novel egyutt, de soha tobbet nem akarok koverrel.

Zsiros, gusztustalan, semmi noiesseg, semmi szepseg, liheg izzad szex kozben.

Buli utan jonak tunt, de szex kozben esku kijozanodtam, mikor a gusztustalan zsiros segget felemtolta. Inkabb lerendeztem 5 perc alatt :D


De azt hozza kell tenni, hogy szerencse hogy felhomaly volt, igy nem egett a retinamba....

Fogyozzatok,mozogjatok es talan ertelmes pasit is kaptok magatoknak.

2021. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Te nagyon undorító vagy 8-as.
2021. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
A 8-as = 4-es...
2021. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Én voltam igencsak nagydarab nővel. Elsőre nekem fel sem állt rá, mikor ágyba kerültem vele, furának láttam azért, hogy nem is látszik a puncija, mert a hasa eltakarta. De mikor sikerült, akkor isteni volt, azóta bizony én is bukok a nagydarab lányokra is. 16/4 a farkam, nem mondom, hogy nem volt tág egy kicsit a csaj, de elég volt mindenre. És odaleheet férni hozzá átlag mérettel is, nincs ilyen probléma. Mondjuk mi csak misszionáriusban és oldalfekvőben hátulról csináltuk, mert a többi kényelmetlen lett volna neki.
2021. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!