Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha egyszerűen túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen túl intelligens, jó vagyok a legtöbb nőhöz?

Figyelt kérdés
Akiről azt gondolnám, hogy átlag feletti, intelligens, rövid idő után bebizonyosodik, hogy messze nem. Sőt, ilyen alap dolgokat nem nézek el nekik, hogy a véres tampont a kukába rakják, zsepit ott hagyják az asztalon, párna alatt. Magukra sokan igényesek, de a környezetüket letojják. Miért van ez?
2021. jan. 26. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A betétet, tampont kukába kell dobni mert veszélyes hulladék és WC-n nem lehúzható.

Vannak lebomló alternatívak amik jóval drágább és feldolgozásukhoz hőkezeléses komposztáló kell hiszen azok is dugulást okoznának.

Meg van újrahasználható betét, bugyi, cup amit mosni kell, és forralni.

Ez a női élet velejárója, ha ez neked túl undorító akkor nem tudsz nővel tartós kapcsolatot kialakítani soha.

A zsebkedő már más kérdés, valóban kultúra és háztartas függő ki mit zsinál:pl. én 1 zsepit kb 3 fújásra használok fel és addig a zsebemben pihen amit megkezdtem: ami persze nem steril, de egy fújás után sajnálom kidobni. Szerintem ez olyan dolog amit kultúrált ember meg tud beszélni a baratnőjével, mert pl. ezen a szokasomon változtatnék ha a párom megkérne rá.

Én azt javaslom, hogy legyél tájékozott, empatikus, kommunikatív és racionális, mert ezzel a kérdéssel épp az intelligencia ellenkezőjét mutatod magadról, és lerí rólad az is, hogy mennyire nincs élettapasztalatod.

Olyan minimális rálátasod sincs teljesen alap dolgokra, hogy ez még trollkodásnak is nagyon gyenge.

2021. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Max egoista.
2021. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!