Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy viselitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy viselitek, ha számotokra fontos, hogy a pasi folyamatosan mozogjon bennetek, viszont a pasinak időnként meg kell állnia hogy ne élvezzen el?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben már. Nálunk nem volt gond, mert közben ujjazott, kényesztetett. Viszont én személy szerint azt se bántam volna ha elmegy, aztán utána kezdünk új menetet.
2021. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha megall engem nem zavar
2021. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Ehhez képest a valóság úgy szokott kinézni, hogy azt mondja a csaj: "ha megállsz, kinyírlak". Több ilyen esetem volt nekem is férfiként. Aztán vöröslő fejjel próbálok dönteni, hogy vagy álljak meg hogy utána még bírjam egy kicsit, vagy ne álljak meg, de aztán akkorát élvezek, hogy úgysem áll fel utána többet, és csak meg kell állni :))
2021. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nallunk ugx van h a baratom csibalja egx kicsit aztan elfarad es ram telepszik de ugx h bennem van

Engem picit zavar h nem csinalja mert ugxe bar szeretnem a szexet nagyon de viszont jo erezni h rajtam fekszik, h erzem a boret es azt h bennem faradt el es nem mas lanyban


Lenyeg h jo lenne ha sokaig csinalnank de azt is szeretem ha pihenunk 10-15 percet

2021. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!