Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak annyira dúrván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak annyira dúrván szőrös a segge, kívül is a farpofák és belül is, előrehúzódik a herékre is. Undorító. Van megoldás? képet linkelek

Figyelt kérdés

Alapból nagyon erős, fekete a szőrzete. De a seggénél annyira undorító. Főleg ha szex közben izzadunk, inkább mindig én vagyok alul, hogy ne az ő izzadt, szőrös feneke legyen a lepedőn, pléden.

Aztán panaszkodik hogy mindenhol az én világosbarna hajam van, közben azt nem veszi észre hogy minden csupa seggszőr.

Vagy gáz hogy ez taszít?

Nem ennyire vészes, de majdnem. CSAK NETES KÉP!

[link]


2021. jan. 26. 19:44
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
Nyírd le neki az enyém is kb ilyen 1 csajt se zavart eddig....
2021. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg, hogy neked jobban tetszene, ha leszednétek. Annyira én sem lennék odáig érte, de van ilyen.
2021. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél rosszabb. Nekem konkrétan prémes, a segglyukamból közel 10 centis bozont jön ki...

Ha csajjal vagyok, akkor borotválom, nekem nem nő tőle jobban, ugyanis már 15 éves koromban is ilyen volt.

De a farpofám is majdnem olyan szőrös mint valamilyen állatnak.

Ettől függetlenül, voltam már olyan csajjal is akit nem zavart és nem borotváltam le.

Csak azért zavaró, ha meghagyom mert muszáj seggmosót használnom minden szarás után. Hát még ha fosok.

23/f

2021. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Próbálkozz vele:

[link]

Ugye? :)

2021. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem lesz kellemetlenebb ha leborotválja vagy trimmeli, nem lesz kipattogva vagy borostás? Az is elég kiábrándító tud lenni számomra. De ezt már lehet egy mezei borotva nem vágja.

De nagyon undi mikor izzadt és összecsimbókosodik.

Bezzeg az arcán/mellkasán nincs szőr, ahol jól is mutat

2021. jan. 26. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy először kipattogzik, de később meg fogja szokni a bőre.

Meg van erre mindenféle kenőcs, mármint a bőrirritációra, a szőrtelenítő krémek nem hatékonyak.


Nem lesz borostás, ha 2 naponta borotválja, valami jobb pengével. Ha rutinja lesz benne, akkor 10 perc.

2021. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de kipattogzás ellen a teafaolajat tudom ajánlani, nekem csak az vált be, főleg bikinivonalon.
2021. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele ha ennyire undorodsz tőle?
2021. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen nők miatt néz ki lassan minden fiú b.zinak
2021. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nem szeretem ha seggszőr megy a számba orálnál és köpködöm ki
2021. jan. 26. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!