Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-45 férfiak tartós kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-45 férfiak tartós kapcsolatot akarnak a fiatal nőktől?

Figyelt kérdés
A 40-45 éves férfiak tartós kapcsolatot vagy csak alkalmi partnerként tekintenek a 25-29 év körüli nőkre? Illetve miért tartják ezt a korosztályt vonzónak (már aki tartja), mi az ami miatt tartós kapcsolatot akarnak és mi az ami miatt csak megdugni akarják ezeket a nőket?
2021. jan. 28. 12:59
1 2 3
 1/23 Hellmano ***** válasza:
100%
A 25-29 kor között már simán lehet tartós kapcsolatra is ezek közül. Például én 41 vagyok a párom 30 , bár tény, ha most választanék párt, akkor a 25-ön már elgondolkodnék, hogy tartósra kellene e... 25 alatt egyértelmű, hogy csak alkalmi jöhetne szóba (persze nem jön szóba, mert van párom, de amúgy érted).
2021. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Akár már tartósra is, mivel már kezdenek beérni, jobb esetben maguk mögött hagyták a “még élni akarok” éveket, de még nem fásultak be.

Egy fiatal barátnő pedig a férfit is fiatalon tartja, testileg és szellemileg is.

2021. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Én igen, tartós kapcsolatot szeretnék adott esetben!

De nem az a kérdés, hogy én mit szeretnék! Az a kérdés valójában, hogy az ilyen korú nők szeretnének-e tartós kapcsolatot egy ilyen korú pasival!?

2021. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%

Vigyázat férfiak!

Ennél a nõi korosztálynál már ketyeg a biológiai óra! A titkos terv a féjhezmenés és gyerekcsinálás. Ebben a korban már kiderül, hogy azok az alfahímek, akik az elmúlt 10 évben végigmentek rajtuk, nem fognak velük maradni, ezért keresni fognak egy balekot.

Elbūvölik és miután befészkelték magukat a baleknál a gyerek(ekk)el, na utána jön a fekete leves.

Akkor már nem lesznek olyan kedvesek...

Kedves 40-es férfitársaim! Ha már eddig megõriztétek a függetlenségeteket, vagy már újra visszaszereztétek! Töltsétek kedveteket ezzel a korosztállyal, mindenben benne lesznek :) és amikor kibökik a titkos tervet, na akkor b@sszátok ki õket!

Tisztelet a kivételnek, bocs, ha megsértettem valakit ;)

2021. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 mikeXxX ***** válasza:
Kevesebb az akivel komolyabbat szeretnék mivel általában éretlenek de nem lenne lehetetlen komolyra sem. 41f
2021. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A 4es válaszolónak üzenném:

24 éves nő vagyok, összejöttem egy 40es férfivel komoly kapcsolat céljából. Sem gyereke, sem felesége nem volt soha. Nos, ennek az az oka, hogy számos hiányossága van, amit elmulasztott az életben, és ő maga is gyerek, és képtelen lenne egy gyereket normálisan nevelni. Nem, nem akar minden fiatal nő gyereket azonnal, főleg nem olyannal, aki 40 év alatt semmit nem tudott kezdeni az életével.


A mai nők arra törekednek, hogy legyen meg minden a gyerek érkezése előtt, szóval 25 körül biztos nem a gyereken jár a nők esze. 30 évesen már inkább, ha még nincs neki.


Kérdező, tudom hogy nem én vagyok a kérdés célközönsége, de kicsit felhúzott a kedves utolsó azzal, hogy b@szd ki a nőt ha gyereket akar. Választ adva nőként: számos férfi van, aki komolyan is összejön ezzel a korosztállyal, de több aki csak alkalmira vágyik.

2021. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Ha egyedül álló lennék, akkor tuti, hogy tartós kapcsolatot keresnék.

Jelenlegi helyzetben (47 vagyok), szívesen bevállalnék egy 25-30 közötti finom, fiatalos nőt szexkapcsolatban.

2021. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 6-os! Gondoltam, hogy ez a mondat kivágja a biztosítékot, ezért is kértem elõre elnézést.

Sajnos a "szent célt", azaz a gyerekvállalást sok nõ arra használja fel, hogy a férfit kihasználja érzelmileg, anyagilag. És amikor mindent megszereztek, akkor a férfi már nem lesz olyan fontos mint elõtte, kivéve a pénztárcája. A keserū véleményemet a többszörösen negatív személyes tapasztalataim ihlették.

2021. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván ez úgy működik hogy ha minden stimmel, akkor simán maradhat komolyra is, akkor is ha 17 éves, akkor is ha 32.

Ez sok dolgom núlik, egy dolgon nem. azon biztosan nem hogy én most úgy döntök hogy komolykell.

2021. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szent cél... ugyan már, kedves #4 :)

Valóban mekkora királyság jó esetben csak hónapokig nem aludni egyhuzamban 1.5 óránál többet kisbaba miatt, a szülés meg maga a megvalósult álom (ja: csak épp rém :D ). Az pedig egyenesen mesés, hogy ha nincs megtakarításod, akkor addig anyagilag a féfitól függsz, míg vissza nem mész dolgozni. Szerintem néhány ponton sántít az elméleted, vagy én ülök/tem fordítva a lovon és tűröm rosszul a kiszolgáltatottságot. (illetve továbbra sem értem, tőlem most így negyvenesként miért akarnak fiatalabb (!) pasik gyereket - kösz, már van egy - , nekik ez mitől van becsípődve vajon? A saját korosztályom érdekelne kapcsolat céljából, akiket viszont a huszonévesek érdekelnek, mert fiatalabbak, vonzóbbak, szupertermékenyek, stb. :D )

2021. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!