Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak/ fiúk! Ha azt mondjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/ fiúk! Ha azt mondjátok, hogy titeket a kis fenék izgat, miért bámuljátok meg a nagy fenekű lányokat?

Figyelt kérdés
Korral válaszoljatok kérlek☺️
2021. jan. 28. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

én pont fordítva vagyok (ha így is megfelel a válasz)

fel tudom fedezni a szépet a kis fenékben is, néha amolyan jóleső változatosság megnézni,

de a nagy fenék az, amit életem végéig sem leszek képes megunni.

30f

2021. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően a jó fűszeres, olajos húsokat szeretem, de ettől még belezabálok feleségem salátájába is, mert az sem rossz (főleg ha van mellé másfél kiló grillezett csirkemell, csípősen fűszerezve)
2021. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Evolucios tulajdonsagunk, hogy megbamuljuk a noi feneket, foleg, ha nagyobbik fajtarol van szo. Igy tudjuk meg, hogy mennyire egeszseges a no, illetve mennyire egeszseges, eletkepes gyermeket tudunk gyartani.
2021. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3.

Egy vékony nő is tud gyereket szülni😂

2021. jan. 28. 15:29
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

4.

Valoban, nem is errol volt szo. Ajanlom a Google baratunkat: 'Why do men look at butts'

2021. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
#4 Igen tud. Én is tudok futni, de nem hívnám ki Usain Bolt-ot. Az, hogy valaki tud-nem tud, az 1 bites, de nem mindegy a hatékonyság, tudod. Egy síkhülye idióta is tud 200Ft-os óradíjjal utcát seperni, de ha lehet akkor az ember igyekszik a 3200Ft/óra-ért légkondicionált irodában pénzt keresni.
2021. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jól van, értem😅
2021. jan. 28. 15:36
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi vagy nagy az mindegy, csak formás legyen. Testalkat függő azért a dolog. Minden jó popsit meg kell nézni 😃
2021. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

"Egy vékony nő is tud gyereket szülni"

az emberiség történelme során általában más világ volt, mint manapság.

nem voltak műtétek, egy keskeny medencéjű nőknek jóval nehézkesebb és kockázatosabb volt az utód világra hozatala.

másrészt nem állt mindig stabilan rendelkezésre az élelem. a csecsemőt viszont ínséges időkben is táplálni kellett valamiből, a zsír felhalmozására a legkevesebb egészségügyi hátrányt a far tájon történő raktározás jelenti.

több százezer év hatása pedig nem múlt el nyom nélkül az emberekben ösztönösen ébredő szexuális vonzalomból.

2021. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a gyerekszülést elég nagy hülyeség a nőies formára fogni. Az ismerősi kőrben a "nőies" alkatú csajoknak mind hosszú vajudás meg császár stb. volt. A "deszka" lányok meg viszonylag rövid idő alatt simán megszültek, és jóval több tejük is volt. Na ennyit az evolúcióról.
2021. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!