Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem lennék hetero ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lennék hetero ha nem tetszenek a péniszek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy hetero lány vagyok a férfiak vonzanak és tetszenek. Viszont volt már 2 férfival is szexuális tapasztalatom, de egyik pénisze se tetszett, holott ápoltak voltak és "azt" a részüket leszámítva vonzónak találtam őket. Amúgy élvezem férfiakkal a szexet, szeretem ha bennem vannak, csókolgatnak, összebújunk stb, de a farokkal utálok foglalkozni, mert egyszerűen nem tetszik. Igen, cserébe én se várom el, hogy kinyaljanak, nem kell ezzel jönni. Amúgy a nők nem tetszenek, a puncit még taszítóbbnak találom. Akkor miért van ez?
2021. jan. 28. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Próbáld ki az enyémet is, garantáltan tetszeni fog! :)
2021. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagy, nincs ezzel gond. Nem mindenki várja el az orált, én sem vagyok oda érte, ettől függetlenül szívesen nyalok.
2021. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Különösebben engem se fog meg a farok, a heréket pedig egyenesen undorítónak tartom.

De a punci se vonz, nem tudnék nőhöz vonzódni, és a saját nemiszervemet méginkább rondának találom.

2021. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem csak cumizni nem szeretek hanem szimplán nem tartom szépnek:D Bocsi fiúk, biztos velem van a baj, ne szívjátok mellre.
2021. jan. 28. 17:31
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as szintén. A sajátomat meg aztán egyenesen undorítónak találom. Csodálom, hogy volt akinek felállt azután, hogy leszedte a bugyimat:D de a pasik másként működnek ez a jóó!
2021. jan. 28. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan barátnőm , akinek nem tetszett a farkam , undorítónak nevezte !

Azt sem szerette , ha kinyaltam , azt is undorítónak tartotta , de a kedvemért , engedte .

2021. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Tudat alatti komplexus, gátlás - de hogy pontosan miért alakult ki nálad az egyénfüggő és a monitor mellől nehéz hipnózist, relaxációs gyakorlatot folytatni hogy feltérképezzük a személyiséged, illetve a tudatalattidat.


Egyébként nyugi, hetero vagy, csak egyszerűen valamiért "undinak" tartod a péniszt. Vannak még így ezzel lányok, nők, ez van. Ha a párod ezt elfogadja (hogy nincs orál) akkor okés, ámbátor a XXI. században ez már többnyire hozzátartozik a szexhez. Olyan pasit kell találnod akinek nincs rá igénye.

2021. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Hat megeltem 35 evet de ilyet nem hallottam meg....

Olyat mar igen hogy nem tulsagosan szeret valaki szopni de azt hogy undorodik a fasztol na ilyet meg nem...

El se tudom egyebkent kepzelni hogy ez milyen lehet... en meglatom megerzem a puncit es kesz vagyok tole... undorodni... pfff

2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!