Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, csajok! Milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok! Milyen volt az első szexuális aktus?

Figyelt kérdés

Tudom már lerágott csont, de hamarosan szexre kerül a sor, nem félek, inkább kíváncsi vagyok hogy milyen az első alkalom.

Milyen érzés, amikor a hüvely érintkezik a pénisszel?



2021. jan. 29. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szupcsi! 😉👍
2021. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jo
2021. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mihez tudnátok hasonlítani?
2021. jan. 29. 23:45
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem fájt
2021. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Picit feszitett, iszonyú forró nak tűnt, es jol.esett ahogy bennem volt.
2021. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Mikor vált kellemessé?
2021. jan. 29. 23:49
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szar. Mindenhogy nézve. Kb az ötödik szex volt valamennyire jó már.
2021. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Jó partnerrel aki figyel rád jóóóó, ha szereted is akkor még jobb. Ettől még lehet enyhe kellemetlen érzés az elején, de ha FIGYELMES a partnered akkor nem fog fájni.

Ha meg nem figyel rád csak önző módon saját magára akkor az x. is sz.r (bár akkor meg te vagy a hülye ha szenvedsz a helyett hogy értelmesebbre cserélnéd).

2021. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akinek az első alkalmak fájtak, rossz volt: kívántátok még egyáltalán, vagy mindig azzal a reménnyel vágtatok neki, hogy ez kell ahhoz, hogy majd jó legyen? F
2021. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt különösebben fájdalmas. Viszont vagy túl szűk vagyok(amit nem hiszek) vagy nem tudom mi a probléma, de még mindig ha 1-2 napig nincs aktus, akkor ugyan úgy fáj kicsit először, néhány pillanatig.

Viszont tényleg, ha nem csak magával törődik a srác, akkor nem lesz gond. Mindenkinél más, én tudtam élvezni már az elsőt is. De ha kértem, hogy álljon le kicsit, megtette, ugyhogy nem volt gond.

Remelem neked is jó lesz! :)

2021. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!