Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy tizes skálán mekkora gáz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tizes skálán mekkora gáz, amikor a koton nélküli dugás-élevezet úgy csúcsosodik ki, hogy kiveszi a csávó a faszt, és kiveri a nőre?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 04:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz.Az én pasim mindíg így csinálja.
2021. jan. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne ez gáz?
2021. jan. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon
2021. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Na ebben mi is a gáz? Én is az első barátnőmmel mindig így csináltam, de utána is akikkel gumivap dugtam, mindig kihúzom, mert gumiban nagyon szar elélvezni. 24f
2021. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Sajnàlom őket.
2021. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
szerintem nagyon gaz, inkabb vallalom a kockazatot es elvezzen el bennem mint h spriceljen ossze vissza
2021. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

#6 persze, inkabb rohangalsz 72 orat tablettaert, ami szetcseszi a hormonhaztartasod vagy mesz abortuszra, minthogy szegeny fiukanak spriccelnie kelljen osszevissza. vagy kamus vagy vagy nagyon ostoba.


amugy nem gaz, miert lenne gaz?! ilyeneket csak idiotak kerdeznek. engem neha meg kifejezetten izgat is.

2021. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Így van, számomra nagyon izgató, ahogy látom magamból jönni a cuccot a csaj testére, és a legtöbb lányt is izgatja.
2021. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Csak elmenni nehéz tőle.
2021. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pécs-pécs ***** válasza:
100%

A kérdés gáz.

Van nő aki undorodik ettől, van aki megteszi, mert a párja élvezi, és a párja élvezetéért bele megy, van nő aki igényli, KB ahány nő annyi szokás.

Kedves kérdező, ha te férfi vagy, és téged ez izgat, akkor az a gáz, hogy nem az életben keresed a megfelelő női partnert ehhez, akit szintén izgat z ilyesmi, hanem itt teszel föl ilyen kérdést.

Bár benne van a pakilba hogy 25 éves férfi vagy aki még meztelenül se látot nőt, szóval arról is csak álmodozol, hogy ráverni a nő mellére, arcára, stb a brét.

2021. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!