Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor maszturbáltatok először?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor maszturbáltatok először?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Volt egy lány osztálytársam a gimiben, csinos lány volt, ha nem is bombázó, nagyon okos, és valahogyan olyan érzéki. Az egyik tanárnőnk, Irénke néni, vénkisasszony, sokszor rászólt, hogy ne lóbálja a lábát (első padban ült). Nagyon sokára, jóval az érettségi után jöttem rá, hogy egyfajta maszturbálás volt az a láblengetés, nyilván nem elélvezésig, csak amolyan kellemes érzet lehetett. Irénke néni pontosan tudhatta, de hogy honnan, csak ő tudja. (Már rég nem él.)
2021. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Istenem, csak azért, mert valaki lóbálja a lábát, még nem feltétlenül maszturbál. 🤦‍♀️ Nem kell mindenből erre következtetni. Oviban/alsó tagozatban még elképzelhető, de gimiben azért már nem tudatlan ennyire az ember, és ezt nőként mondom. Az állandó láblengetés inkább az ADHD jele lehet, amit meg kezeltetni kellene, nem pedig büntetni.
2021. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán 15-16 voltam
2021. jan. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%
Nekem még az óvó néni mutatta meg hogy kell
2021. jan. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
11-12 éves lehettem, nem emlékszek pontosan. Az biztos, hogy 13 évesen már rendszeresen végeztem önkielégítést.
2021. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!