Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért masztizik a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért masztizik a barátnőm mindig petting után?

Figyelt kérdés
Én lassan akartam haladni, mert szűz vagyok, de a barátnőm petting után állandóan masztizik, miért csinálja? Nem jó neki? Mikor rákérdeztem azt mondta, azért nem mondta el mert nem akart megbántani.
2021. jan. 30. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eljött az ideje hogy legyen több
2021. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha pettingeltek, de nem orgazusig, akkor csak felhúzod és kielégületlen marad, szóval nyilván be akarja fejezni.

Az oké, hogy lassan akarsz haladni, de ha már pettingeltek, befejezhetnéd neki, hogy ne magának kelljen...

2021. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
"Én lassan akartam haladni, mert szűz vagyok, ..." Ki érti ezt? Ha azt irnád, hogy félsz, hogy kiderül a bénaságod, az még érthetö, de akkor is SÜRGÖSEN tenned kellene ellene.
2021. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

"Én lassan akartam haladni, mert szűz vagyok" - pont ezért ne haladj lassan, hanem csináld, amit csinálni kell.

Nem értem mire kell várni.

2021. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem ez izgatna. Legalább kielégül, ahogy neki tetszik, és nem az van, hogy felhúzva maradt.
2021. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!