Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pszichológus tud segíteni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus tud segíteni, ha egyszerűen képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani és kötődni? 23/L

Figyelt kérdés
Még sose volt semmilyen kapcsolatom

2021. jan. 31. 14:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
*írnak
2021. jan. 31. 19:27
 22/22 anonim ***** válasza:

Megertelek, Kerdezo.

Nekem sem volt soha kapcsolatom, de nem ia kerestem a lehetoseget sem ugy 15 eves koromtol. Tudom, mi valtotta ezt ki belolem, ugyanugy egy trauma, mint nála. Tok mas miatt mentem pszichologushoz, de ezekrol is beszelgettunk. Odaig jutottam, hogy sokkal tobb minden all a hatterben, mint gondoltam. Azt hittem, masokban nem tudok bizni, de ravezetett, hogy magamban nem bizok, es ezt vetitem ki szepen masokra. En a mai napig es a terapia ellenere sem szeretnek kapcsolatot. De ez nem a terapia gyengesege miatt van.

Ha szeretnel valtoztatni, jo szivvel tudom ajanlani a pszichologust, aki segit feldolgozni a traumat. Szerintem segiteni fog!

Sok sikert!

2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!