Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt már része párcseré...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már része párcserés szexben, milyen volt? Hol történt? Előre meg volt tervezve?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudnám komoly kapcsolatban, csak valami laza kapcsolatszerűségben. Olyanban viszont kipróbálnám...ha nem maradtam volna már le róla.
2021. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyban csináltam. Biztos működik lazában is, de nekünk komoly kapcsolat kellett hozzá, amikor már annyira megbízol a másikban, hogy nem is feltételezed, hogy több lenne ebből.

Mi swingerben csináltuk. Nem kerestük, eddig is jártunk swingerben, mert erotikus élmény volt, többször mentünk úgy, hogy ha megfelelő emberekkel találkozunk, akkor ezt+azt csináljuk, de mindig csak magunk között voltunk, max egy ágyon másokkal, de csak ennyi.

Egyszer úgy mentünk, hogy lesz ami lesz, csak szórakozni fogunk, lazán vettük, hát pont ekkor történt meg.


eredmény: igazából nem volt nagy szám. Élménynek élmény volt, de nem váltotta meg a világot. Sok mindenre kinyitotta a szemünket.


Én, pasi oldal: hiába volt szép a csaj, nem igazán érdekelt, hogy neki jó legyen. Sosem szexeltem előtte érzelmek nélkül és rájöttem, hogy nekem kell az érzelem. Enélkül egyszerűen... rossz. Nem kell óriási szerelem, de legalább egy kedvelés egy olyan szinten, hogy kis beszélgetés után úgy érzed, hogy na ez a csaj tetszik kívül-belül. Ez a csaj nem volt ilyen és később rájöttem, hogy nagyon kevés az a lány az életemben.

Kipróbáltunk dolgokat, megvolt a fizikai rész, de igazából unalmas volt, hogy csak a saját boldogságomra figyeljek. Persze odatettem magam, de nem igazán érdekelt, hogy neki élményt nyújtsak.

Igazából jobban izgatott, hogy a páromnak jó legyen. Inkább felé fordítottam a figyelmemet és reméltem, hogy neki jó és örültem, amikor élvezetes hangokat hallottam.


Az ő, csaj oldal: persze nem tudom, hogy titkol e valamit, de sok beszélgetés és reakció oldalról, ő csak egyszerűen élvezte, hogy kielégítik és izgalmas volt számára egy új érzés, új technika. Őt sem igazán izgatta a pasi élvezete, élvezte, hogy be tudja gerjeszteni, jobban begerjeszti mint a saját párja (lásd később), egészen addig élvezte, amíg én nem mondtam, hogy lassan hagyjuk abba. Mikor látta, hogy engem nem izgat már, utána már ő sem volt bezsongva. Elmondása szerint jó volt, mint egy élő szexjáték, élvezte, hogy a pasi teljesen bezsongott rá, de másnap már a nevére sem emlékezett. Rá pár évre a klubban megláttam őket megint messziről, mutattam páromnak, nem tudta, hogy kik ők, nem ismerte fel a pasit és nem is akart odamenni hozzájuk.


Igazából mindenfélét csináltunk, mindenféle felállásban, de a legjobban a hármas jött be, ahol mi közösen beveszünk valakit, a mi élvezetünkre. Négyesben túl sok mindenre kell figyelni, de hármas az pont jó. Élmény ha rajtam két nő dolgozik, de be kell vallanom, jobban izgatott, amikor a másik pasival dolgoztunk a páromon. Én mindig olyan voltam, hogy sokkal nagyobb örömöt adott, ha őt láttam orgazmust átélni, mint amikor nekem volt. Ezt egy extra pasival nagyon könnyen meg lehet csinálni vele.

Itt volt amúgy, hogy a két csaj és az idegen pasi, míg én néztem, és párom elmondása szerint a pasi folyton lelankadt, ha a párja munkálkodott rajta és ő pár másodperc alatt kőkeményre visszaállította, és ez volt számára baromi izgató.

Számomra a legizgatóbb a Spit-Roast volt, mikor én voltam hátul. Úgy vonaglott a farkamon, hogy csak repültek az orgazmusok.


Féltékenység:

Igazából nem voltam féltékeny általánosságban. Az zavart, hogy maga az akcióban mutatta ki a pasi a foga fehérjét a vége felé és rájöttem, hogy nem szimpatikus számomra, ezért kicsit idegesített, hogy ő nyúl a páromhoz. Ha jófej lett volna, egyáltalán nem zavart volna, sokkal többet engedtem volna, de ahelyett, hogy kicsit türelmes és megértő lett volna, akaratos és bunkóvá kezdett átmenni ami már páromnak is kellemetlen kezdett lenni (ez a hátránya a rövid, felületes ismerkedéseknek, akkor sokan megjátszák magukat és azt az oldalt mutatják, amit a másik látni akar, de ha lekerülnek a ruhák, benne vagy az akcióban, akkor derül ki az igazi karakter)


Eredmény:

Rájöttünk, hogy a legizgatóbb többes, a hármas, extra pasival. Utána próbálkoztunk, de az esetek többségében a kanos, kiéhezett pasik taszítóak, nagyon kevés a megfelelő partner.


Igazán egy hármas élményünk volt később, egy idősebb, markáns, tapasztalt pasival, az is váratlanul jött, nem kerestük igazán. (az ő felesége másik pasikkal volt elfoglalva). Csak dumálgattunk, párom mondta, hogy tetszik neki, valamiért szexinek találja és gondoltam négyszemközt beszélek vele. Jó fej volt, hármasban néztük, ahogy a felesége akciózik, párom kiment WCre, gyorsan felajánlottam neki egy esélyt, párom már úgy jött vissza, hogy ott álltunk meztelenül, álló farokkal és vártunk rá. Csak mosolygott egyet és a pasi elég szépen átvette az irányítást.

Ő egyértelműen felfogta, hogy kezdők vagyunk és teljesen a mi élvezetünket tette előtérbe, segített átélni a fantáziát. Na ha vele lehetne, bármikor még egyszer.

2021. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolonak:


En nem birnam vegignezni, hogy a felesegemet meghagja valaki. Engem csak az erdekelne, hogy beloled teljesen hianyzik ez a gyilkos oszton? Ez a mindent feluliro birtoklasi vagy?

Vagy egyszeruen felizgulsz a masik ferfire? Vagy mi folyik itt? :D

2021. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisördög1 ***** válasza:
3-as: kár kérdezned, a kérdésedből lejön, hogy te sosem fogod megérteni vagy élvezni. Ez persze nem baj, nm vagyunk egyformák, nem is kell hogy így legyen
2021. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem verhetem alá egy csajnak sem, de szívesen megbsznék párat!


25/F

2021. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!