Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi nemiszerv ugyanaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nemiszerv ugyanaz mint a női csak kifelé nőtt? Mer ugye magzati korba dől el.

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 23:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak ugye nem értem ez nagyon
2021. jan. 31. 23:06
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Genetikailag és anatómiailag is abszolút eltér.

2021. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj, az ugye megvan, hogy ez a kategória 18+?
2021. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Akkor irány vissza az általános iskolába, ha nem érted ezt nagyon....

Hogy lehet valaki ilyen sötét?

2021. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ami a lányoknak a csikló, abból alakul ki a pénisz...
2021. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Kezdetben mindenki "lánynak" születik, majd a születési fázisban a peték lassan herékké alakulnak. Én legalábbis így tudom. (Régebben olvastam utána)
2021. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem "ugyanaz", de megvan mindennek a megfelelője. A csikló - makk párhuzam a legismertebb "bizonyíték".

És valóban a kromoszómák alapján a fogantatás pillanatában eldől, hogy valaki genetikailag ffi vagy nő, de az anyát ért hatások és a hormonális változások sokat nyomnak a latban abban a vonatkozásban, hogy mennyire nőies nő/ffi vagy férfias nő/ffi alakul ki odabent. Ez a hatás a külső nemi szervek tekintetében is megvan: ha kevés a tesztoszteron és fiú magzat növekszik, akkor femininebb lesz kevésbé hangsúlyos nemi szervvel, stb.

Nekem valami ilyesmi jött át abból, amit olvastam erről.

2021. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertek hozza de anno ugy tanultam h mindenki lanykent kezdi,ezert van a ferfiaknak is mellbimbojuk (pedig teljesen haszontalan szamukra), mert az olyan koran fejlodik ki hogy meg nem tudja 'eldonteni'. Es igen a petefeszek/meh/csiklo kombobol alakul ki a penisz/here/stb. Ezt a legjobban az interszex szemelyeknel latni akiknek pl. Hereik vannak csak nem szalltak le vagy peniszuk van es mehuk stb.
2021. febr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A csikló és maga a pénisz nagyon hasonlítanak.
2021. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csapd fel azt a biológia könyvet 🤣😉
2021. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!