Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Bdsm-el kapcsolatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Bdsm-el kapcsolatos vágyaitok vannak?

Figyelt kérdés
kort is kérnek.

2021. febr. 1. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és 9-el tökéletesen egyetértek!

37N

Privit Nem kérek!

2021. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
#11 nah de akkor most szegény kérdező kivel fogja megélni az ilyen jellegű közös vágyait, ha nem veled? :D
2021. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Drek,

jóhiszeműen feltételezem, hogy Kérdezőnket a nők BDSM-hez való hozzáállásának kérdése késztette arra, hogy feltegye ezt a kérdést🤔.

Amennyiben Kérdezőnk esetleg megfelelő társat keresne egy ilyen kapcsolathoz, úgy merem remélni, hogy ennél többre is futja majd neki😉😋.

2021. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

#13 Van esély arra, hogy futja többre is. Viszont ha nem írhatnak neked privit se, akkor soha nem fog számodra kiderülni, hogy valóban így van-e, avagy mégiscsak jó volt a megérzésed, ami miatt nem akartál privátokat kapni és képtelen lenne eredményes kommunikációra veled. :))


Mindazonáltal, az itt feltett kérdések többségében azért születnek, főleg amikor nők véleményét kérik ki, mert a kérdező, vagy valamelyik olvasó számára megfelelő véleménnyel rendelkező nőre így rá lehet írni. Ezáltal esetleg el tudnak kezdeni egy ismerkedési folyamatot. Az meg ki tudja hova vezethet... :P

2021. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Drek, köszönöm a felvilágosítást :D
2021. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan... igazán nincs mit. :D Egyébként azt azért el kell ismerni, hogy nincs túl nagy bdsm alapú közösség az országban, legalábbis olyanok, akik ezt fel is vállalják, így nehezebb az ismerkedés ezen a téren. :)
2021. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Drek, értem és biztosan igazad van, mivel nem vagyok otthon a témában.

Természetesen mindnyájunk szíve joga az ismerkedés, tegyen mindenki úgy,ahogyan jónak látja.

De itt a privizést leginkább társkeresőnek és szexchatnek használják legtöbben., holott néhányunknak inkább az információgyűjtés, tájékozódás, sorstársak keresése, az eszmecsere és nem utolsó sorban a segítségnyújtás a célunk.

Lehet, hogy naív vagyok... de egyre óvatosabb!


Nagyon eltértem a tárgytól, elnézést kérek érte!

2021. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nincs olyan platform, ahol ha szexről van szó, akkor soha nem kerül bele egy idő után az ismerkedés lehetősége... :)) Ez amolyan alap emberi természet. Ha valakivel megvan a közös pont, akkor kíváncsi leszel rá és egy idő után egyre jobban megismeritek egymást. Amiből lehet akár valami komolyabb fizikai kapcsolat is. :D
2021. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vannak. Nekem is, és még rengeteg nőnek vannak BDSM vágyai a Földön. Ugye milyen meglepő?


XXI. század

2021. febr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen vannak
2021. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!