Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak,ha undorodok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha undorodok a női nemi szervtől?

Figyelt kérdés
Úgy vélem heteroszexuális vagyok.Egyáltalán nem vonzanak a férfiak.Szeretek nők társaságában lenni.Imádom a női testfelépítést (mell,fenék,derék).Sok lány bejön meg minden.Testileg is. Szoktak szexuális álmaim is lenni lányokkal, viszont egy szervüktől,a nemi szervüktől..nem is tudom. Kicsit taszít. A kinézetével van bajom. Kicsit olyan,mint egy húscafat xD. A férfi nemi szervektől is undorodok,azoktól még inkább. Ez mitől van?Mondom,minden tetszik a nőkön,azt az egy dolgot leszámítva. Egyébként "szűz" vagyok még,bár férfiakra fura ezt a szót használni.Valahogy kisebb igényem volt a szexualitásra,mint a korosztályom többi tagjának(haverjaimnak pl.) 19/F

2021. febr. 3. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Én hallottam olyat, hogy lehetséges, hogy ha még a szexuális érésed előtt látsz érett női nemi szervet, attól is kialakulhat ilyen írtózás.

Én nőként annyi hasonló tapasztalatot tudok mondani, hogy hiába vonzódtam már a férfiakhoz, ameddig nem tapasztaltam meg, mit tud nekem adni egy farok, addig csúnyának láttam. De azóta, még ha nem is tartom végtelenül esztétikusnak, mégis valahogy imádom nézni (és nyilván nem csak nézni :D).

2021. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Én meg meleg vagyok, felizgat a fiúk teste, alkata tetőtől talpig, épp csak az az udormány taszít (és hagy hidegen) a lábuk között. Gondolhatod, hogy nem sokra jutunk egymással, ki is vettettek már maguk közül, hogy akkor én nem vagyok meleg, menjek a francba... Fel nem fognák, hogy nem csak abból áll egy test. Bocs, hogy ezt így beírtam, de "átérzem" a problémádat.
2021. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

"Fel nem fognák, hogy nem csak abból áll egy test."

nem csak abból áll egy test, de az is a test része (szexuális szempontból igen fontos része), és semmi ok az undorodásra, ezt kéne valahogy feldolgozni

2021. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
"Bocs, hogy ezt így beírtam, de "átérzem" a problémádat." Ja,nem gond.Köszi,hogy leírtad a problémádat..így már nem érzem magam egyedülinek..Ment a zöld! Amúgy igen,lehet megszoknám egy idő után én is..ki tudja..
2021. febr. 8. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!