Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok Lányok mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok Lányok mennyire vagytok hajlékonyak?Cumiztátok/nyaltátok már ki magatokat? Vagy szeretnétek? (Nem,Kor)

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo valaszt adok. En egy nagyon hajlekony lany vagyok, kb le tudnam magam szopni, ha lenne farkam. De a vaginamhoz kinai cirkuszi gumiember erne el.
2021. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnem de kitudnam, kiskoromban balettoztam most meg jogazom
2021. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja szerintem viszonylag kevés cirkuszi mutatványos van Mo-n, ehhez már nagyfokú extra hajlékonyság kell ami 10 millióból ha 1 embernek megvan. Ő meg nem valószínű hogy önnyalásban akar jeleskedni inkább a cirkuszi mutatványokban.
2021. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Én sajnos nem vagyok elég hajlékony, pedig kipróbálnám saját magamat leszopni (mást nem, kösz). Gyertyaállást szoktam néha, hátha sikerül, de nem, így marad az arcra és szájba élvezés, mint különlegesség, ha fel kell dobni a masztit valamivel :)

És mivel már 40 múltam, így nem is leszek hajlékonyabb sajnos.

2021. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
És sem érem el még gyertyában sem. Ezért marad az ami a 4esnek.
2021. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen nagyon hajlékony voltam simán ment a cumi. Eszméletlen jó élmény volt 😀 ma már nem megy
2021. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, pedig nem kicsi egyáltalán, viszont közel sem vagyok elég hajlékony hozzá. :D


Sebaj, meghagyom inkább a lányoknak, hogy ők szopogassák. Ők ezt jobban is élvezik. ;)

2021. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem tudom, pedig jó lenne saját magamat néha jól szájba kúrni.
2021. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Borzasztó! Ennyi idiótát!?
2021. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!