Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb cikk szerint amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb cikk szerint amit olvastam az átlag pénisz méret 15 centiméter körüli. Találtam egy fórumot ahol vonalzoval együtt lefényképezik a péniszüket és itt 10/8 penisz a kép szerint 7 inch kb18 cm akkor megis messze nem a 15 cm az átlag?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 17:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2021. febr. 3. 17:53
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát nyilván ilyen helyekre az töltögeti fel aki büszke a méretére, ami nagyobb mint az átlag.
2021. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
ilyen helyekre általában azok töltik csak fel a farokképüket akiknek nagyobb mint az átlag
2021. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

A megértéshez szükséges ismeretek:


1 Általános iskolás matek. Az átlag úgy jön ki, hogy összeadod az ÖSSZES elemet és elosztod az elemek számával. Nyilán ha van egy átlag, akkor lennie kell átlagnál nagyobbnak és átlagnál kisebbnek is, és ezek kiegyenlítik egymást.


2 Alap emberismeret. Mindenki azzal dicsekszik, amiből jobb másoknál. Ha gazdag vagy akkor a Pénzedddel, ha sikeres vagy akkor az eredményeiddel, ha nagy a farkad akkor meg azzal. Nyilván a sok 10 centis nem fogja kitolni a netre a cuccost vonalzóval megtámogatva. De még a 11, 12, 13 centisek se. Úgyhogy egy netes oldalról csak akkor fogod tudni megmondani az átlagot, ha mindenki kötelezően feltötli a magáét, addig csak az extrém eseteket látod.


Szerintem ha kicsit gondolkodsz, magad is rájöhettél volna.

2021. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Max ugy lehetne reális átlagot venni, ha az utcáról kiválasztahnánk random egy adag embert, és azokét mérnénk, nem önkéntes alapon feltöltött képeket.
2021. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A homár nézegetik a másik farkát.
2021. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Na már tudom miért lóg az asszony állandóan redditen😂
2021. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Számos. Sose hittem, hogy a matek lesz fontos a szerelem helyett.
2021. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Ezt anno a neten találtam:


Péniszméret lexikon


Hogy mérjük a pénisz hosszát?

Állva, váll széles terpeszben egyenes testtartással, a péniszt 90°-al elforgatva a törzstől a pénisz tövétől mérjük meg a makk végéig egy kihúzható mérőszalaggal.


Magyarországon a merev pénisz hosszúsága:

0-3,5 cm = világrekord kicsi

4-7,5 cm = mikropénisz

8-9,5 cm = nagyon kicsi

10-11,5 cm = kicsi

12-13,5 cm = átlag alatti

14-16,5 cm = átlagos

17-18,5 cm = átlag feletti

19-20,5 cm = nagy

21-24,5 cm = nagyon nagy

25-34,5 cm = hatalmas

35 cm vagy több = világrekord nagy


Hogy mérjük a pénisz tényleges vastagságát/körméretét/kerületét?

Ugyanaz az alaphelyzet, tekerjünk körbe egy körbehajtható mérőszalagot, úgy hogy a kiindulópont és a végpont

megegyezzen és olvassuk le az értéket vagy tegyük ugyanezt egy kivágott vékony papírlappal amit később ráillesztünk

egy vonalzóra és így olvassuk le az értéket.


Magyarországon a merev pénisz kerülete:

10,5 cm vagy kevesebb = vékony

11-11,5 cm = átlagnál vékonyabb

12-13,5 cm = átlagos

14-14,5 cm = átlagnál vastagabb

15 cm vagy több = vastag

2021. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 12 cm és tökéletes a szexuális életem.
2021. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!