Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexkapcsolat barátsággá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolat barátsággá alakult, vagy csak a találkozás hiánya okozza ezt? Nők, hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Augusztustól októberig szexkapcsolatunk volt. Már előtte is ismertük egymást kb. másfél éve, viszont addig csak beszélgettünk. Aztán akkor valami elkattant. Iszonyat perverz és jó szex volt közöttünk, sokat voltunk együtt, szinte minden nap felizgattuk egymást, pedig neki és nekem is volt mellette más, nem párkapcsolat, csak szexkapcsolatok.

Aztán jött a covid lezárás, és azóta nem tudjuk megoldani a találkákat. Decemberig sokat telefonáltunk és messengeren is rendesen felhúztuk egymást, képek, stb. De ellaposodott a dolog, ő passzív lett, visszautasított néhányszor, kérdeztem, hogy gond van-e de mondta, hogy nincs. Aztán egyszer megjegyezte, hogy nem szeretne most ezekbe a témákba belemenni, de ennél részletesebben nem válaszolt. Mindegy, nem firtattam.


Viszont sokat beszélgetünk, azóta emberileg átalakult a kapcsolatunk, szexről nem beszélünk, nem is hagyja, hogy felizgassam, ugyanakkor ha nem írok neki, akkor naponta kezdeményez, érdeklődik, kérdezősködik felőlem, csak éppen szex nélkül.


Nem igazán tudom hova tenni ezt a dolgot. Többször elmondta már, hogy ő nem akar kapcsolatot senkitől. Erre egyébként nem én kérdeztem rá direktben, hanem más témával kapcsolatban hozta fel. Azt viszont tudom, hogy mással most nem kavar.



Mit gondoltok, mi a szándéka? És vagy miért jegeli a szex témát?

Számomra nem egyértelmű, viszont nem akarom erről faggatni, mert ismerem és befeszül, ha olyat kérdezek, amiről nem akar beszélni.



2021. febr. 4. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csak egy tipp: szexuálisan nem akar vagy más valakit akar/mást kap meg
2021. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Belédzúgás-veszély(?)
2021. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudjuk mi a szándéka és miért van... mivel ennek ezernyi oka lehet. Lehet emberileg még szimpatikus vagy neki, de szexuálisan már másfelé orientálódik, lehet "komoly" kapcsolatot szeretne és úgy döntött kinőtt a sima szexkapcsolatokból stb. stb. stb. Lövésünk sincs ennyiből mi játszódik le a másik ember fejében. Mi lenne ha inkább megkérdeznéd tőle, megpróbálnád kipuhatolni ha már amúgy is szoktatok kommunikálni?
2021. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3, írtam, hogy szándékosan kerülöm ezeket a kérdéseket, mert nem akarom sarokba szorítani.

Másrészt, ha elmondta, hogy nem akar kapcsolatot senkitől, akkor mégis hogy akarna komoly kapcsolatot?

Nem értem a válaszodat.


2, Mire gondolsz? Azért offol, mert érzi, hogy közel van ahhoz, hogy belém zúgjon?


1, köszi, akár ez is lehet, igen.

2021. febr. 4. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Talán el tudna képzelni veled többet, mint eddig, de a szexkapcsolat kereteibe ez nem fér bele, ezért nem akar a vékony jégre menni. (#2 voltam)
2021. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5, milyen furcsa.. mennyit halottam tőle ezt a vékony a jég hasonlatot :D

Köszi a választ!

2021. febr. 4. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmmm, hmm..... akkor... szívesen.
2021. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi ideje ismered kerdezd meg tőle mi a baj,ha visszahúzódik, akkor mond meg neki, hogy ez fontos neked.

Ha nem mond semmit,akkor már mással van és nem erdekli, hogy mit érzel,ha fontos vagy neki bármilyen szinten is elmondja!

2021. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!