Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisz pumpa használatakor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz pumpa használatakor hol a határ és hogyan lehet úgy használni hogy ne legyen veszélyes?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 05:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, talán a használati utasításban nézd meg.
2021. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát veszélyes tud lenni ha mondjuk autovezetés közben használod 😂

Korlátozott a vákuum erőssége nem okoz szöveti károsodást, azért ne 8 órán át egyfolytában legyen rajtad mert vérpangás alakulhat ki (de az amúgy is lenne ha 8 órán át egyfolytában állna).


Egyébként egy mm-t sem fog nőni tőle, ezért ne vedd meg. Átmeneti vérbőséget okoz az erekció kialakításában segíthet de csak 1-2 percig tart a hatása. Inkább egyéni játékszer mint a fleshlight.

2021. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Iráni orvosok tesztelték nagyon kis farkú embereken.

Fél éven keresztül heti 3 alkalommal használták vagy 20 percet.

Az átlagos növekedés valami 0,3-0,5 centi volt, ami kb jelentéktelen, tehát értelmetlen a használata.

Ha érdekel megkeresem a cikket (angolul van).

2021. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van, de már egy ideje nem használom. Lesz növekedés, de nem tartós, ha abba hagyod vissza csökken. Saját tapasztalat az, hogy inkább vastagabb lett és brutál eres, el is neveztem monsternek arra az időre. Én úgy használtam, hogy fájdalomig pumpáltam, majd a szelepel be engedtem annyi levegőt, hogy már ne fájjon.
2021. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!