Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16x4cm tényleg annyira kicsi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16x4cm tényleg annyira kicsi? Kinevetett a csaj vele!

Figyelt kérdés

Első szex volt pár hónapja egy új nővel. A csaj ahogy meglátta kinevette a méretemet! A barátnőinek azt állította, hogy átlag alatti az enyém.


Hogy a francba lenne átlag alatti 16 cm hossz és 4 cm vastagság? Hol álmodta ezt? Több barátom is van, akik panaszkodnak a 13-14 centivel.


2021. febr. 5. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ne izgasd magad! A fütyid mérete jó. A gond a csajjal van.
2021. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen átlagos a méreted, ezért egy csaj sem fog kinevetni nyugi. Ha igen akkor az szándékosan (eleve ez volt a terve) hogy kigúnyoljon, megalázzon, vagy "menet közben" akart egy jó nagyot belédrúgni.
2021. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy prosztó, nekem is volt hogy kisebb merete volt a pasinak de eszembe nem jutott kinevetni vagy megalazni
2021. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyém pont ekkora, és sosem mondta senki, hogy kicsi, sőt, mondták már hogy szép, a legelső barátnőm szerint túl nagy is volt (mondjuk ez nem igaz). Olyan szűk csajjal is voltam, hogy még ez is alig akart bemenni neki, bár ez nem jellemző más lányoknál. Amiért én hálás lennék, az vastagságban plusz fél centi, mert 2 csajjal is előfordult, hogy nem sokat éreztünk egymásból, de inkább ők voltak nagyon tágak. De akkor sem mondták, hogy kicsi a farkam, az egyik el is élvezett tőlem.
2021. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kicsi. Ha az volna (volt dolgom olyannal) sem menő dolog ezt az alázást művelni... Srác, máskor ne üresfejű barbie-kkal akarj d.gni, akiknek a fejében egy szál madzag van, ami a fülüket tartja a helyén.
2021. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Nemrég egész jót dugtam innen egy pasival. Ha már mindketten gyakoris szektásak voltunk, megkértem, ezek után mondja már mekkora van neki (röhögés oda - vissza). Lelövöm a poént: szinte hajszálpontosan ekkora volt.


#6: világos, hogy téged miért próbál kárpótolni a természet.

2021. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Akkora kamu ez a kérdés mint az állat... konkrétan nagynak számít az a méret.
2021. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Csak a napi méretes kérdés, lesz még pár estig.
2021. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is átlag allati
2021. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kicsi lenne. Én a nagyobbat szeretem. De úgy átlagban nem mondanám kicsinek, hanem pont jónak! Valszeg a hölgy is a nagyobbat részesíti előnyben. Ne törj le!
2021. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!