Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ma szexeltem a munkahelyeme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma szexeltem a munkahelyemen és rá 5 perce bejött a főnök észrevehette?

Figyelt kérdés

Barátommal csináltam pár perc volt az egész nagyon siettünk, jobb kedvünk lett.

Mikor be fejeztük kb 5 perc múlva bejott a főnök és olyan furcsa volt félek hogy észre vette.


2021. febr. 5. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
S honnan vette volna észre, ráspriccelt az arcodra a pasid, vagy az asztal közepére dobtatok 3 használt gumit, vagy ott álltál még letolt bugyival? Az is lehet már korábban észrevette, csak direkt megvárta amíg befejezitek mert addig nem akart zavarni. Nem mind1? Ha észrevette és szóvá teszi akkor "bocsánat főnök, nem úgy volt, nem fog előfordulni többet stb.", ha meg nem teszi szóvá akkor meg mintha mi sem történt volna.
2021. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet

miután olyan pontosan leírtad a munkahelyedet, hogy milyen helyiségben is volt ez az egész, biztos pontos választ fogunk tudni adni. nem mindegy, hogy egy laborban vagy egy ikea áruházban dolgoztok-e.

2021. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Kamerán látta kozben..

Csak nem szállt be, mert nem akart téged leszégyeníteni..:D

2021. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. opció: projektáltál. ( = Arra gondoltál, amit te gondolnál a helyében, és hogy most ő is biztosan azt gondolja)


2. opció: szexszag volt, így kiszimatolta a tényállást

2021. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a szexszag tényleg lehet. az orr hamar megszokik bármilyen szagot, ti már nem éreztétek ezért, de ő akkor lépett be, ezért ő érezhette.

csomizhatod a cuccodat és nézegethetsz a neten új állásokat

2021. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pécs-pécs ***** válasza:

Az én munka helyemen volt olyan, hogy egy alkalmilag összejött párocska a kamera előtt szexelt, csak ők nem tudták, hogy van ott kamera. :D

A férfit kirúgták azonnal.

A nőt nem.

Na vajon miért nem? :D

2021. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!