Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális-e, hogy egy 6 hónapos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e, hogy egy 6 hónapos kapcsolatban kb nulla szex van?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapos randizgatas és alapozás után összeköltöztünk. Ennek 6 hónapja, és én a nagy szerelem hevében igényeltem hogy csokolgassuk egymást, a randim szexeket, sőt az állandó szexeket. Lehet túl nagyok az elvarasaim. De mikor 4 hónapig minden flottul megy és 300%-on égünk rossz volt aza hirtelen változás.

Állandóan fáradt volt, heti nagyon max 2 szex. És én szóltam neki, hogy ez zavar.

Aztán egyszer hozzám vágta hogy túl sok vagyok, így vissza vettem azóta havi1-2 szex van. Mindig van kifogás, viszont nem gondolnám hogy meg csal. Aztán ki tudja.

De érdekelne a véleményetek.

Egyébként 25-23 évesek vagyunk..



2021. febr. 6. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem felejtsd el. Ne szövögess hosszú távú terveket.
2021. febr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Sokszor előfordul, hogy hajnalig dolgozom, reggel meg kelek szintén a munka miatt.

Ilyen sajnos a felnőtt élet, megértem, ha valakinek már nincsen energiája. Én nagyon kívánom a páromat, és imádok vele lenni, de a stressz meg a fáradtság miatt az is gyakran előfordul, hogy nem áll fel.

Emberek vagyunk, különböző problémákkal, a szex fontos egy kapcsolatban, ameddig ezt meg lehet beszélni, és mindkét fel igazodik a másik igényeihez, addig nincsen gond ezzel sem. Viszont ha téged már annyira zavar, hogy kérdést írtál ki, az már nem sejtet jót. Muszáj leszel vele beszélni, ha nem szeretne elveszíteni, változtat rajta.

2021. febr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Így hajnalban lehet direktben fogok fogalmazni de k.vára nem "normális" az ilyen mértékű visszaesés. Okés, fáradt az ember, akkor nem hajnalban, vagy meló után, amikor leginkább ágyban kipurcanni van kedved, hanem ott a hétvége, vagy amikor nem 12 órázol.

Te most szépen feladtad a vágyaidat, jó ez így neked? Így akarsz élni? Te is tudod hogy nem, így azt is hogy mit kellene döntened. Lesz elég vér a pucádban vagy még agonizáltok egymást évekig, elrabolva az időt egymástól? Lehet azt mondod most 25 évesen nem sok még 1-2 évet sem várni "hátha rendbejön" de amikor idősebb leszel akkor piszkosul fogod bánni azokat az éveket.

2021. febr. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen fiatalon ez egyáltalán nem normális.

Nem lehet fáradt a szexhez egy 25 éves ember.

Ez kuka.

2021. febr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, majdnem 30, műszakozok, rengeteget túlórázok de heti 1-et így is igényelnék. Ha az en párom volna megkérnem, hogy válasszon egy kevésbé terhelő munkat (akkor is ha kevesebbet fizet) mert ez így hosszútávon nem tartható, nem akarnék havi 1 ímmel-ámmal szexet elviselni addig amíg a hormonháztartásom ki nem nyírja a libidómat.

Esetleg küldd el orvoshoz meg beszélj vele újra, hátha nem csak a fáradtság okoz ilyet nála, de belengetném a szakítas lehetőséget ha az sem hoz változast.

Szerintem az ilyen viselkedés sem nő sem férfi részéről nem elfogadható: ha én nőkent kibírom, hogy ne legyek kapcsolatban amíg nem tudok abba 100%-ot tenni akkor elvárható lenne ez a mostani párodtól is.

Döntse el mit akar, mert 2 lovat nem fog tudni egy seggel megülni.

2021. febr. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell semmit belengetni. Ez a pasi ennyire képes. Ti úgy éltek mint két 70 éves.
2021. febr. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Vagy szervi baja lett vagy kuka. Ennyi idősen ez nem normális.
2021. febr. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Az a nehéz az ilyen helyzetben, hogy nehéz kiszállni belőle. Pedig ki kellene sürgősen, mert ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Menekülj, ahogy tudsz.
2021. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Én 34 éves férfi vagyok, de a mai napig ha tehetem, reszelek.

Mindig kemény fizikai munkát végeztem, de olyan fáradt még soha nem voltam, hogy ne kívánjam a puncit. 🤷‍♂️

Abszolút nem veled van a baj, ebben a korban, egész nap qrni kéne, illetve ahogy van rá lehetőség.

2021. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem igazán.
2021. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!