Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tegnap este sok sör után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegnap este sok sör után könyörögtem húgom barátnőjének szexért amikor itt volt nálunk akkor azt hogy lehet jóvá tenni?

Figyelt kérdés
Meg mondtam neki legyen enyém örökké meg ilyenek. Nagyon mérges rám mindenki. Eddig is én voltam a hülye a családban aki mindent elbsz kirúgnak mi mindenhonnan. Stb. Most nagyon lecseszett mindenko és utálnak. Reggel arra keltem a húgom egy parnaval pufol engemet. Nem tudom elfogadni hogy még barátnőm sincs és ezért akarok inni sokat. Semmi se megy.

2021. febr. 6. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hogy megverlek keményen. És kész
2021. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenek a mindennapok a putrisoron. :D
2021. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2021. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
És hány éves a hugi barátnője? :)
2021. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdésnek ne igyál. Aztán meg szedd rendbe az életed (ha mindent elbaszol és mindenhonnan kirúgnak akkor érdemes lehet leülni és átgondolni hogy min csúsznak félre a dolgok). Aztán ha ez sikerült, mindenki elismerően fog nézni rád, hogy lám, sikerült megváltozni a jó irányba.
2021. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj valamit az életeddel, és ne piálj!

Értem én, hogy az alkoholtól ideig-óráig jobban érzi magát az ember, de látod, hogy mi az eredménye! Néha, ritkán, mégrékkel nem baj, ha az ember alkoholt iszik. De nem úgy, mint te.

Szóval első körben felejtsd el az alkoholt!

Másodjára: bocsánatot kérsz húgod barátnőjétől. Őszintén elmondod neki, hogy egy nagyon rossz időszakon mész keresztül, amikor minden rossz összejött neked, és ő pedig nagyon megtetszett neked, a pia hatására pedig nem tudtad, hogy hol a határ. Persze, nem szép dolog a piára fogni bármit, de ez most más kérdés. Aztán elmondod neki, hogy eszed ágában nincs rá olyan nőként tekinteni, aki csak a szexre kell, ő egy értékes nő, akinek értékeled a személyiséáét, csak épp tegnap nem bírtál magaddal.

Ezek után valahogy próbáld a kapcsolatodat rendezni a családoddal. Bár itt egyáltalán nem biztos, hogy minden a te sarad.

Végül pedig tényleg kezdj valamit az életeddel! Piálás helyett ok értelmesebb dolgot is lehet csinálni, még így karantén alatt is. Most mondjam azt, hogy én jelenleg azzal a tudással keresek havi 200 ezret, amit éveken ár, "unalmamban" elsajátítottam?

2021. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
#4 13
2021. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Nincs mit jóvátenni. Miért ne udvarolhatnál a húgod barátnőjének? Mondjuk ha lehánytad közben, az ciki.
2021. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy, kérj bocsánatot tőle, hogy nagyon nyomultál, és udvarolj neki szépen. Nincs ezzel semmi gond. Egyik legjobb haverom is így jött össse a legelső barátnőjével, hogy a hugához járt a csaj rendszeresen, ő pedig csapta a szelet neki.
2021. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
#8: Az udvarlás, meg hogy azzal traktálja, hogy tegye szét menten a lábát, azért nem ugyanaz a kategória.
2021. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!