Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki hallott olyanról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki hallott olyanról, hogy egy vékony magyar lány feedee akarna lenni?

Figyelt kérdés
Van ilyen az országban?

2021. febr. 6. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Vékony magyar lányként, nem vágyok rá egyáltalán, hogy hízzak és nem is vagyok rá képes. Ehhez szerintem keress egy eleve molett lányt...
2021. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak egy oldalt keresnék ahol lehet ilyen lányt találni.
2021. febr. 6. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Értem, de azt nem hogy miért vékony lányt akarsz hozzá? Azért vékony egy lány általában mert nem tud hízni, pl. gyors anyagcsere, genetika, betegség, stb... Ha meg vékony de tud hízni, akkor vagy azért vékony és nem normál testsúlyú/testalkatú, mert folyamatosan diétázik, vagy anorexiás. Egyik verzió se fog meghízni, nem lesz feedee. Ez így elég ellentmondásos, nem gondolod?!
2021. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Talán rosszul fogalmaztam a vékony alatt egy átlagos lányra gondoltam. Aki amúgy szeret enni csak nem mer mert fél, hogy nem tetszene senkinek.

Vagy ez ostobaság?

2021. febr. 6. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Értem. Tehát egy olyan lányt keresel aki diétázik, ezért normál testalkatú jelenleg és csak azért sanyargatja magát ételmegvonással, hogy megfeleljen a társadalmi elvárásoknak.

Majd jössz te aki majd folyamatosan eteti, megszabadítja őt a gonosz társadalmi nyomás alól és támogatja abban hogy minimum 20 évvel megrövidüljön a várható élettartama az elhízásnak köszönhetően.

Tudod mit? Mégsem értem.

2021. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy nagyon elhízzon max 5 kg. Az átlag fölött. De emellett ügyelnék az egésségére is és nem szeméttel etetbém.
2021. febr. 6. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ezt ugye te se hiszed el... A feeder-ek a kalóriadús ételekkel puffasztják a feedeet, nem organikus salátával. Pl. literszámra itatják a cukros kólát, süteményeket, tortákat etetnek velük, mert a céljuk a látható hízás, felpuffadt has, stb.

Épp ezért nagyon egészségtelen és világszerte figyelmeztetik a szakemberek a feedee-ket, hogy cukorbetegek, szívbetegek lesznek.

2021. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán utánanéz tudja hogy lehet egészségesen is tolni az ipart, bizonyos korlátok között. De ebbe beletartozik az is hogy én például nem vagyok oda a 100kg+os lányokért már 🤷‍♂️
2021. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!