Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is a magas jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a magas jóképű fiúknak van szép, formás testű barátnőjük?

Figyelt kérdés

Általában az ilyen fiúkat szép lányokkal látom. Nekem ezek a lányok nagyon tetszenek.

Én nekem ilyen lány kéne, de én nem vagyok annyira jóképű, csak magas.


2021. febr. 6. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak nekik vannak ilyen barátnőik.
2021. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Van problémája ilyen téren a magas meg a nem magas, a jóképű, meg a nem jóképűeknek is. Mondjuk azt nem tudom, hogy neki milyen a csaja de gimiben egy nálam sokkal sokkal zsírosabb és kevésbé jóképű palinak volt nője a végén velem szemben. Bár neki kedvesebb a személyisége, bár nekem se olyan szörnyű, csak neki kedvesebb.
2021. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg jó nője csak a jó hapsiknak van (érzelmeken alapuló). Viszont sok olyan jóképű férfi van, akinek egyáltalán nem jó a csajuk,ilyen is van. Viszont a gáz hapsiknak, soha nincs szép nőjük, ha egyáltalán van. Talán 1000-ből 1-nek,valahogy összejön, ideig óráig. Sajnos az a helyzet, hogy aki nem annyira sikeres a nőknél, az már annyira kompromisszum képes, hogy a nem annyira szép csajokat is jó nőnek látja, ez már a megbomlott elme játéka.
2021. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Pontosabban könnyű kihozni a sodromból, ő pedig általában kedves pasi és alapból én is az vagyok csak annyira nem látszik, viszont ha kiborulok akkor szörnyű vagyok. Bár ez csak 1 dolog, igazából nem ez okozta önmagában a dolgot, csak mondtam példát rá, hogy a nálam sokkal kövérebb pasinak volt nője gimi végén velem szemben.
2021. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik ha egy srác magas, ha igényes vagy és jól öltözködsz, adsz magadra és van egészséges önbizalmad akkor semmi gond nincsen.
2021. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok és az ezelőtti utolsó.
2021. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azaz második és ezelőtti utolsó.*
2021. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki csak szépet akar.
2021. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Komolyan a szép nók jönnek be neked. :O

Ez egyedi ízlésre vall.

Amúgy ha ennyire számítanak a külsőségek, akkor fogsz taláni ilyen nőt. Kezdeményezz náluk.

Nekem az arcom nem olyan szép, max a testem. De nekem nem olyan fontos a magasság.

2021. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem elég sok alacsony vagy nem jóképű srácot, akiknek elég szép barátnőik voltak. A lányok egy része inkább az anyagi biztonságot választja, mint a jóképű pasit. Lehet, hogy félrelép egy jóképűvel, de ha a csúnya, alacsony barátja, férje nagyobb anyagi biztonságot nyújt, akkor vele lesz.
2021. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!