Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek milyen "extrém"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek milyen "extrém" helyen maszturbáltatok eddig mert nem bírtatok magatokkal?

Figyelt kérdés
Vagy volt olyan hogy egyszerűen rátok jötz és nem bírtatok magatokkal.

2021. febr. 6. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
A munkahelyen a wcben, mert itt úgy felizgatott egy srác, hogy muszáj volt! 😅
2021. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Folyóparton a susnyásban,sötétedés volt már.
2021. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szintén munkahelyen, kollegaval irogattunk, es felizgatott. De én is izgattam már fel ugy, hogy magához nyúlt!
2021. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen nyáron az irodában egy bő, lenge szoknyában... Egyedül maradtam mert túlóráztam és nekiálltam masztizni a pici üdítős üveggel. Épp beültem amikor bekopogott és bejött egy futár, hogy átvennék-e egy csomagot a szomszédos irodának mert már senkit nem talált benn. Én meg ott ültem és rohadtul nem tudtam mit csináljak, nem mertem felállni a székről... Szóval megkértem, hogy rakja le a dobozt az asztalom szélére és előrehajolva aláírtam. Szegény srác érezte hogy van valami zavar az éterben, de nem tudta mi lehet az😂
2021. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyaraláson :D
2021. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire extrém, mert a szobámban csináltam, tehát a helyszín nem az, viszont online óra alatt, miközben be volt kapcsolva a kamerám. Csak az volt a rossz benne, hogy nem vághattam fejeket, és rezzenéstelen arccal kellett végeznem is, ami valljuk be, elég nehéz. Így nem is volt olyan jó, de legalább vagánynak érzem magam miatta :D

L

2021. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben már többször 20L
2021. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Strandról hazafelé kocsi hátsó ülésén. (Mondjuk akkor még nem voltam hölgy csak lányka :D )
2021. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyári tábor, suli WC, valaki más házában
2021. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kocsi, probafulke, wc
2021. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!