Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mostani barátommal még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani barátommal még nem feküdtünk le, mert félek, hogy nagyon fog fájni (nem vagyok már szűz) De az elöző barátomnak sokkal kisebb volt és azt is megéreztem rendesen..mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Keress egy kispöcsú szexpartnert! Azt nem fogod érezni.
2021. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az lemaradt, hogy a mostani barátomét csak láttam, de eléggé bepánikoltam
2021. febr. 8. 11:57
 3/10 A kérdező kommentje:
1es nekem nem számít a méret, szóval a páromat nem a farokmérete miatt válogatom meg!
2021. febr. 8. 11:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégis számít a méret.

De mondom a varázsszót: beszélgetés.

Nem velünk, hanem a barátoddal.

2021. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es azért tettem fel a kérdést, hogy vannak-e nők akik ilyesmit átéltek és hogy mit csináltak
2021. febr. 8. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon fontos az őszinteség. Ha a barátod észrevette, hogy bepánikoltál, biztosan keresi az okát, hogy miért. Beszéld meg vele, nincs ebben semmi ciki. Mondd el, hogy ekkora mérettel még nem találkoztál (talán még büszkévé is teszed ezzel), és félsz, hogy fájna. Ha értelmes srác, és odafigyel rád, időt szenteltek az együttlétnek, már félsiker. Ha idegeskedsz, az csak tetézi a dolgot, nem tudsz úgy felizgulni, stb. Szóval próbálkozzatok csak, egyáltalán nem biztos, hogy a nagyobb méret, annyival rosszabb lesz, mint gondolnád.
2021. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os köszönöm de épp ez az hogy nem nem láthatta rajtam hogy bepánikoltam mert titokba lestem meg és nyugalmi állapotában is nagyobb volt mint az elöző páromnak állva..és kínosnak érezném ezt elmondani neki hogy meglestem
2021. febr. 8. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
szexelj velem nekem 3 cm
2021. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a páromnak 20 centi, vele vesztettem el, azóta is vele vagyok...szerintem nem fog fájni ha óvatosan kezdi el csinálni nem úgy mint egy vadállat.
2021. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és a puncidhoz irányitsa ne tévessze össze a két járatot :P
2021. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!