Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő nem tudja elérni az orgazmust behatolással?

Figyelt kérdés

Bővebben: kizárólag pl. csikló ingerlésével tudja ezt elérni? Normális ez a jelenség?

El lehet valahogy érni, hogy behatolással is menjen, vagy egyszerűen van, akinél ez nem lehetséges semmiképpen? Ha igen, hogyan tudnám elősegíteni, hogy sikerüljön?



2021. febr. 8. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Sok nőnek nem megy.
2021. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Elég gyakori hogy nem megy a hüvelyi. Ritkább sokkal mint a csiklóorgazmus és még az se megy néhány nőnek. Szóval orgazmusra képtelenek is vannak.


Azt mondanám hogy hüvelyi orgazmusra kb 15-20% képes, csiklóra meg 70-80%. Csak hüvelyire 0,...% szóval nagyon kevés. Csak csiklóira 60-70%. Mindkettőre is olyan ritkán mint csak hüvelyire mert aki a hüvelyire képes az általában csiklóira is. Egyikre sem 1-2%.

2021. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Ez nagyjából természetews dolog. A csikló az, ami a nő orgazmusáért felelős.
2021. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl én. Eddig egyszer sikerült egy órás g-pont masszázzsal összehozni hüvelyi orgazmust, míg csiklóingerléssel 2 perc.

Az én kedvencem ha a g-pontot és a csiklót egyszerre ingerlik.

2021. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem még sehogy se sikerült

18L

2021. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik? Konkrétan ez a jellemző, és az a ritka, ha egy nő elmegy dugástól.
2021. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen nő van, mint hinnéd...
2021. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van sok ilyen nő
2021. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ReGina... ***** válasza:

Jelen.

Nekem sem megy sehogy sem hüvelyi úton. Próbaltuk már sok féle képpen, se ujjazás se egyéb eszközök semmi. Akkor se ha magamnak csinálom egyáltalán nem érzek hasonlót az orgazmushoz közeli állapotot sem.

Csikló orgazmusom az van.

21/L

2021. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is csak csikló izgatás által van, legjobb ha nyalnak
2021. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!