Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg szoktátok beszélni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktátok beszélni a partneretekkel utólag, hogy milyen volt a szex?

Figyelt kérdés

Mert amúgy én eddig mindenkivel megbeszéltem, de a mostani, új párommal nem beszéltünk még róla, hogy tulajdonképpen kinek mi a jó. Semmi katasztrofális nem történt, mozdulatokkal tudtunk kommunikálni, én szavakkal is próbáltam, de nem nagyon mutatkozott nyitottnak rá. Nem azt mondom, hogy minden másodpercet és mozdulatot kielemeznék, de azért nekem lenne rá igényem, hogy tudjunk egymásról.Vagy ez felesleges és bőve elegek lennének a szavak vagy az izgalom, hogy mire hogyan fog reagálni a másik?


26 N



2021. febr. 8. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden alkalommal, de előfordul. Ha valami nagyon jól esett, ha valami újítás volt benne, vagy egyikőnk nehezebben ment el annak az okát...
2021. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk annyi a "megbeszélés, hogy ha pózt váltunk, megkérdezzük a másikat, hogy hogyan folytassuk. Ezt se mindig.

Illetve mijden szex után megkérdi, hogy jó volt? Én meg mindig mondom, hogy jó volt, vagy nagyon jo volt. (Mindig jó, szoval nem kamuzok)

Ennyi. Nem igényel egyikünk se több beszélgetést erről. Csinalni kell, nem róla beszelni.


28l

2021. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi mindig beszélünk róla. Nem mondom h minden egyes alkalmat leelemzunk, de gyakran beszélünk, igen. Van h közvetlen sex után is.

29F 24N

2021. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem kéreķ privát üzeneteket senkitől, köszi...


2es voltam

2021. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Ignoralni kell őket, nem hisztizni :D
2021. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Szoktunk róla beszélni. Nem mindig (és nem feltétlen csak szex után) és nem mozdulatelemzés szintű aprólékossággal, de megbeszéljük hogy kinek mi volt jó, vagy ha valaki vágyik valamire.
2021. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan csajom, akivel részletesen meg tudtuk beszélni, de mivel elég hamar elélvezek, így inkább az a jellemző, hogy kínos felhozni a témát a részemről, meg ő sem akar megsérteni.. 24f
2021. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. febr. 8. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretem megbeszélni mert nem látom értelmét,nyilván ha valami problémád van vagy a partnerednek az más,mert az jó esetben meg is kellene beszélni.
2021. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. A kommunikáció mindennek az alapja, így a jó szexnek is.
2021. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!