Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elélvezhet úgy egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélvezhet úgy egy férfi, hogy nem ér hozzá senki a péniszéhez?

Figyelt kérdés
Egy kollégám mesélte, hogy álmában elélvezett, marmint arra kelt, hogy elélvezett. Lehetséges ez ? Egyáltalán az h annyira felizgul vki hogy anélkül h rántana rajta , elmegy ?
2021. febr. 8. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
El hát
2021. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges.
2021. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze, normális hogy spontán magömlése volt. Ugyanigy el lehet élvezni simán prosztata izgatással anélkül, hogy a péniszéhez érnének.
2021. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hitler bá elvileg úgy is el tudott élvezni, hogy ruhában álltak a feleségével egymással szemben. Megoldható, igen.
2021. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen! Kamasz korban nagyon gyakori az éjszakai magömlés. De felnőtt korban is van ilyen ha szexuálisan nagyon ki van éhezve a pasi.
2021. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt anno.. 38f
2021. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez durva! Elég nehéz elhinni !
2021. febr. 8. 16:27
 8/17 anonim ***** válasza:

Nőként velem is gyakran fordul elő, hogy erotikus álmom van és hatalmasat élvezek, holott mozdulatlanul alszom, nincs semmilyen fizikai ingerlés.


Az agyunk irányít mindent!

2021. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tinikoromban én is elélveztem álmomban, mint minden fiatal fiú. De 18 éves korom óta örülök, ha félkemény marad, ha nem nyúlok hozzá, nemhogy elélvezzek. Van olyan aki fejben tudja kontrollálni, ébren, hogy annyira felizgatja magát, hogy elélvez hatalmas spriccel, és nem nyúl hozzá egyáltalán. El nem tudom képzelni, hogy csinálják.
2021. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!