Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők azért részesítik előnybe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért részesítik előnyben, vagy "jön be nekik" a magas 190 cm férfiak mert biztos jó nagy a péniszuk +18 cm? Vagy miben jobb egy magasabb férfi akár testi adottság tekintetében, ágyban stb? Biztonságérezetet ad, dominánsabb?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 21:23
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
87%
Ez nettó baromság....
2021. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem már a 190+ túl magas, mivel nagyon alacsony vagyok.

A magasság és farok méret pedig nem függ össze. Attól hogy valaki magas meg nem biztos hogy nagy a farka.

2021. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Nincs összefüggés a magasság és a farok méret. Nekem azért jönnek be a magasabb pasik mert én is 170cm vagyok, akkor a pasi legyen legalább 185körül. Izgatóbb, mint egy alacsonyabb pasi. Férfiasabbnak érzem

N

2021. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem gondolnám, hogy ebben van bármi összefüggés.


Nagyon alacsony vagyok, tehát mellettem egy 175 centis pasi is magas :D Meg amúgy is, inkább a középmagas fiúk tetszettek mindig is, mondjuk olyan 170-180 körüliek

2021. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Túl magas xd
2021. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Azért jön be nekik, mert az őskorban a magasabb férfiak nagyobb eséllyel nyertek meg egy párbajt(általában hosszabb a karjuk is, másrészt lefele ütni könnyebb, mint felfele) és így nagyobb eséllyel örökítették tovább a génjüket, illetve védték meg a nőt , ezért a nők számára ez vonzó tulajdonság lett. Illetve a családban/csoportban található bőséget is mutatta, tudniillik ha az ember éhezik gyerekkorában, akkor kisebbre nő. Manapság már nem sok haszna, hogy valaki 170 vagy 190cm magas, de továbbra is ösztönlények vagyunk, csak most már civilizációban élünk.
2021. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Semmi köze a péniszmérethez, bár sok lány tényleg azt hiszi, hogy nekünk tuti hatalmas farkunk van, de sajnos nem igaz.

Természetes, evolúciós dolog, hogy a lányok a magabiztos férfiakat szeretik, akik meg tudják őt védeni. Ezért van, hogy minden lány egy kicsivel magasabb pasit akar magának, de van aki kifejezetten a nagyon magasakra bukik (192 cm vagyok, onnan tudom). Biztonságérzetet ad nekik lelkileg, és fizikailag is, ha odabújnak pl a pasihoz, aki magasabb és nagyobb darab mint ők, úgy gondolják, hogy egy ilyen jobban megvédi őket bármitől. Ez ilyen tudatalatti dolog, nekünk meg az esik jobban, ha a csaj csinos, és alacsonyabb, törékeny, nekünk is baromi jó érzés magunkhoz ölelni egy lányt, és sugallni neki, hogy "vigyázok rád".

2021. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként részegen már olyat is mondott nekem egy majdnem full idegen csaj, hogy tőlem akar gyereket, mert olyan magas és szép gyereket akar, mint én. Hát erre mit mondjak? :)) 7es voltam.
2021. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!