Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, benneteket az elriasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, benneteket az elriaszt, ha egy nőnek nagyobb a libidója, mint nektek?

Figyelt kérdés
Tehát többet kívánja a szexet, kicsit extrább dolgokba is szívesen belemenne, stb. Én azt vettem észre, hogy pár férfi megijed az ilyen 'fajta' nőktől, nem nagyon tudja, hogy mit kezdjen velük. Vagy ha szexkapcsolatban még okés is, párkapcsolatban már nehezen tudnak mit kezdeni egy 'femme fatal'-lal.

2021. febr. 8. 21:54
1 2 3
 1/22 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ha nem erőszakol meg nekem aztán mindegy.:D
2021. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Elriaszt, mert akkor erős gyanúm támad, hogy a nő valójában férfi.
2021. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt vettem észre nőként, tapasztaltam már hogy egy rövid kapcsolatomban a férfi ettől megijedt.
2021. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnél nehéz nagyobbnak lennie, ha bejön a hölgy. :)

Sosem volt ilyen problémám. :)

2021. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
dehogy riaszt,ilyenek a legjobbak...f
2021. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyeszt el, nem volt még ilyen dolgom nővel. Viszont ha azért nem tartana ő vagy más férfiasnak, mert nem bírnám napi 3 szor kőkemény fasszal megdugni, az nagyon zavarna. Konkrétan már nem egyszer írtak lúzerként arról a pasiról, akinek sok volt egy ilyen nő. Szóval egy ponton túl nagyon nem akarnék szexelni egy ilyen nővel. Persze ettől még sok mindenben benne lennék vele, viszont könnyen túl sok lenne.
2021. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Magas a libidóm, tehát szexuálisan nem passzolnék egy sráchoz, aki mondjuk heti 1x kívánja a szexet, míg nekem az igényem több, mint napi 1.

A vége szakítás lenne.

20L

2021. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezném az ilyent. Hétvégén ketten ruha nélkül és ami a csövön kifér, meg persze hétköznap is.
2021. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Végre lenne egy nő, aki megérti milyen a szexuális élet átlag férfiként egy átlag nővel...
2021. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem riaszt el, viszont meglep. :)
2021. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!