Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért édeskés szagú a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért édeskés szagú a párom fehérneműje?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg, még nem feküdtünk le egymással. Észrevettem (az most mindegy hogy hogyan) hogy amikor jön hozzánk, vagy amikor én megyek hozzá a fehérneműje édeskés szagú. Amúgy nagyon jó illat, de mégis olyan furcsán édes és egyben szagos is. Az csak a fehérneműje első részén érezhető egy foltban, tehát csak onnan eredhet ez az illat.

Elképzelhető hogy ilyen az illata és ehhez hasonló az íze a spermájának?

De hogy kerül az oda? Lehet hogy megcsal valakivel?


2021. febr. 10. 07:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Vagy felizgul rád s elővalladékos lesz :)
2021. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Elképzelni nem tudom a szituációt. Van egy párod, friss kapcsolat nen szexeltetek, de szagolgatod a koszos alsónadrágját, és mivel édes szaga van emiatt megcsalhat?
2021. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
hogy csalhat meg, ha meg le se fekudtetek? el se tudnam kepzelni, h egy olyan pasi koszos alsogatyajat szagolgatom, akivel meg csak szex se volt.. amugy lehet, befujta a fszat parfummel.
2021. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
A spermája ízét ennyiből sajnos nem tudom megállapítani.
2021. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal egyszerűbb is lehet, édes a vizelete. Ez a cukorbetegség jele, menjen orvoshoz, kérjen vizeletvizsgálatot. Különösen akkor gyanús, ha sokat iszik és pisil, de az állandó éhség is a jelei között van.

A spermája nem folydogál, hogy édes illatot hagyjon, sőt, inkább pár óra alatt bomlásnak indul, és leggyakrabban erősen halszagú lesz.

2021. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Édes a csajod bugyija, de csak elol, és egy foltban. Hm, gondolkozz, minek van édes íze, és koncentráltan egy foltban? Gondolkoztál?


Valoszinuleg hogy mielott megy hozzád tett egy nyomás parfumot a bugyijára. Én magam személy szerint nem látom értelmét, de a jelek eléggé erre utalnak. Vannak nok, akik csinálnak ilyet.

2021. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy te vagy a fiú ebben a felállásban és a csajod bugyija illatos. Ez simán lehet, ha nem használ tisztasági betétet és nem dohányzik. Talán még sok gyümölcsöt is eszik. Nem csak a fiúk spermájára igaz az elhíresült sok ananász, ami valójában kicsit tévhit, hiszen nem az ananász, hanem bármilyen gyümölcs finomabbá teszi, a cigitől pedig keserű lesz. Nőknél ugyanez. Megfelelő higiéniával és egészségesen ilyen illata van.
2021. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

‘Elképzelhető hogy ilyen az illata és ehhez hasonló az íze a spermájának?‘


szerintetek a noknek miota van spermaja? szovegertes..

2021. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

#8, nekem is a hajam állt az égnek. Nem ezt hívják funkcionális analfabétizmusnak?

Valójában az oktatásra kell haragudni.

2021. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
#8, #9, csak azért, mert a kérdező leírta, hogy " Elképzelhető hogy ilyen az illata és ehhez hasonló az íze a spermájának?" , 100%-ig biztosnak lenni abban, hogy ebben a különös történetben ki milyen nemű, elég nagy botorságnak tűnik! Én azt remélem, hogy kitalált sztori, és a Kérdező még tud meglepetést okozni!
2021. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!