Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy sok lány úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy sok lány úgy függetlenedik anyagilag, hogy online meztelenkedik? Ismertek ilyen embert személyesen?

Figyelt kérdés

Egyetemen is volt egy lány, akit személyesen ismertem, a szülei falusiak voltak, a lány nem dolgozott sehol, mégis futotta neki belvárosi albérletre, legújabb telefonra, és új ruhákra. Lehet csak pletyka volt és nem igaz, de egy logikus magyarázatnak tűnhet. Sokan foglalkoznak ezzel egyetem mellett? vagy akár mellékállásban? Egy ilyen munka nem okoz pszichés változásokat? Hogyan adóznak?


Az barátnőm egyik exe srácként foglalkozott ezzel és vitte el a barátnőmet nyaralni évekkel ezelőtt, teljesen ledöbbentem, neki meg teljesen természetes volt, mondván 20 évesen egyetem mellett másképp nem lehet normális pénzt keresni. Ilyen könnyű ezzel pénzt keresni valóban? Hogyan adóznak egyáltalán ilyen bevétel után?


Mindegy, a legérdekesebb kérdés, hogy ez mennyire vált általánossá, illetve ismertek-e olyat, aki ezzel foglalkozik?


2021. febr. 10. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerek ilyet. Nincs statisztika erről, így nem lehet tudni, mennyire általános. Nyilván van 1-2 ilyen fiatal, de biztosan nem bevett szokásról van szó.
2021. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Sokan csinàlják,de nem mindenki.Amúgy ha otthonról egyedül csinàlja,ahhoz kell nem kis informatikai tudás.Ugyanúgy adózol mintha más online munkát végeznél.(az oldal levon mindig picit a bevételből).Ha meg studióbol csinálja,akkor mindent elintéznek neki.Van akinél okoz pszichikai traumát,van aki vígan éli utána is az életét (mint én).
2021. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mennyit lehet vele keresni?
2021. febr. 10. 11:36
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Rengeteg nő keres ezzel pénzt.

A firfiaknak minden pénzt megér, hogy ilyesmit nézzenek, és ezzel minden nő tisztában is van.

A nők 100%-a tudja, hogy 1 kincs van a lába közt, és nyilván nem mindenki, de egy jelentős része, meg is él a resből ami alatta van, elég jól.

Tehát egyáltalán nem ritka, és még egyetemistáknak sem kell hozzá lenni.

Vannak végtelenül egyszerű, sötét nők, akik inkább választják ezt, minthogy dolgozzanak.

F

2021. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
en nem ismerek ilyet, de biztosan akad 1-2. azert azt nem hinnem, hogy sok lany fuggetlenedne igy.. ezeknek a rosszindulatu pletykakanak meg nem feletlenul erdemes hinni, siman lehet, h az altalad emlitett lanynak nem ebbol volt penze. amugy ezt a ‘szulei falusiak’ dolgot ugy mondod, mintha falun csak csorok elnenek. en ismerek falusiakat, akik lakast vettek bp-n a gyerekuknek, amikor elkezdte az egyetemet, szoval siman lehet a lany csaladja jomodju attol meg, h ‘falusiak’..
2021. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem annyira gyakori dolog ez, nyilván van ilyen.

Nekem az egyik volt évfolyamtársam volt fent rosszlanyokon.

2021. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Változó mennyit lehet vele keresni.Attól függ mennyit vagy online meg mit vállalsz el.Szerintem meg lehet keresni 300 ezret stúdióban is (napi 4 óra munkával),de lehet több is meg kevesebb is.Elég sokan mutogatjàk magukat,el kell érned azt is,hogy téged akarjon valaki nézni,nem olyan egyszerű mint hinnéd.
2021. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy sem adóznak, prostitól sem kapsz ÁFÁ-s számlát. Amúgy meg... "csak táncolni voltam Svájcban", szóval ha annyira jól megy neki akkor az nem csak muti volt. Jól lehet a "webcamodellkedésel" (=idegen pasiknak maszturbál kamerába) keresni, de minél többet vállal be annál jobban keres. Inkább sugarbaby volt, vagy szimpla prosti ha annyira jól futott neki a szekér.

Pasi meg webcammodell... hááááát... azokra nincs akkora hű de nagy kereslet, abból pasiként nem viszel nyaralni senkit - hacsak nem a hátsódat kezeled a meleg nézőknek (meg élőben furulyázza őket).

2021. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyáltalán nem általános, de nyilván létező jelenség. Meg lehet élni belőle, kérdés kinek mit vesz be a gyomra. Homoszexuális webcam modellek meg kifejezetten jól keresnek, szóval lehet.
2021. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy sem adóznak. Pszichés változások? Szociopaták lesznek tőle, már ha előtte nem voltak azok.
2021. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!