Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy szex előtt pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szex előtt pár órával ki kell vernem ahhoz, hogy ne élvezzek el túl hamar?

Figyelt kérdés

Korábban sosem volt ezzel gondom, mindig bírtam 30-40 percig, de valamiért az utóbbi időben elképesztően hamar elmegyek, már nem is engedem, hogy leszopjon előjáték gyanánt mert már van, hogy akkor majdnem eldurranok. Fogalmam sincs mi változott meg. Múltkor szerintem 4 perc alatt mentem el, pedig lassan is csináltam. Kitaláltam, hogy ha napközben kiverem, akkor este tovább bírom, viszont szerintem ha erről tudna, az elég ciki lenne. Jobb lenne inkább megoldani a pszichológiai okát, mi az, ami miatt hamar elmegyek.


Valakinek van ezügyben tapasztalata?


2021. febr. 10. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki egyáltalán. A férjem úgy késlelteti, hogy direkt fizikailag megeröltetőbb pózt választ úgy nehezebben megy el.

És nincs sértődés ha gyorabban megy el, van egy hét minden hónapban amikor kimarad nálunk a szeretkezés (orál van csak) olyankor persze hogy nem birja sokáig bennem. Ha véletlenül hamarabb sül el mint ahogy én elmennék attól még nekem jól esik hogy megdugott és befejezi majd az ujjaival na meg ott van a második menet.

2021. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Igen én is szoktam az előtt masztizni mindig
2021. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább maszti mint hiszti
2021. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A pszichológiáját is kérdezted. Nos, én úgy gondolom, mindig az idegződik beléd, ami van, amit érzel. Talán nem is fogalmazódik meg benned, de érzed, hogy mikor a lányt dugod, ő már várja, hogy élvezz el minél hamarabb, mert már előtte mondjuk kinyaltad és már nem annyira élvezi a szexet. Mikor többször is előfordul hasonló, akkor rááll az agyad, hogy így kell legyen és már nem is megy másként.
2021. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az lehet a gond ezzel, hogy még lehet a farokban sperma, szóval megszakításost így ne.
2021. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi ezzel így van, én is, ha biztosan tudom, hogy este akció van, nappal minimum 1-2 alkalommal kiverem. Ami gáz, hogy így sem bírom többet semmivel, cserében nincs is olyan erős merevedésem már addig.
2021. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!