Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mennyiszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mennyiszer találkoztok átlagosan? Heti/havi hány alkalommal? Nem igényel az egyik fél többet/kevesebbet? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyiszor, ahányszor a partnerek megegyeznek benne. Furák ezek a kérdések, mert ez két ember kapcsolatáról, igényeiről, és lehetőségeiről szól, amit nekik kell tudni.


Nekem volt olyan, akivel heti 2-3x is találkoztunk, és olyan is akivel havi egyszer, vagy évi 2-3szor. (Sőt, van egy lány Singapore-ban akivel összefutunk ha arra járok 1-2 évente). Mindnek megvan a varázsa.


32F

2021. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, van akivel rendszeresen heti több alkalommal mással meg szó szerint 2-3 havonta. Nincs etalon szám, pont annyi a jó amennyi mindkét félnek megfelelő. Mindig oka van ha az egyik fél többször szeretne találkozni - sőt az is előfordulhat hogy az egyik fél "túlgondolja" a dolgot és inkább kapcsolat felé tolná el. Ha mindkét fél ugyanúgy van vele akkor bingó, ha meg nem... na abból szokott feszültség lenni.
2021. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hetente, ott alvással, este és reggel szexszel


40 a nő, 44 vagyok, férfi

2021. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Senki se gondolja túl. Mi kéthetente találkozunk, mert neki van családja, a gyerekekkel is találkoznia kell, hétköznap meg reggeltől estig húzza az igát. Ennek ellenére lenne igényünk heti 2-3-ra, de nem nagyon van idő és titkos is a kapcsolat.

Nem olyan régi a kapcsolat, meglátjuk mi lesz velünk. Én heti egynek is örülnék, de ez ritka sajnos.

2021. febr. 10. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Jah, még valami. (#1-es válaszoló vagyok).

a túl sűrűvel az a gond, hogy nagyon egymás mindennapjainak a részévé váltok, és sokkal könnyebben átbillen érzelmi/kapcsolati irányba. Nálam a túl sűrűknél ez volt, és drámába fulladt.

Lehet nem hangzik túl kedvesen, de nálam az vált be amikor ilyen időszakomat éltem, hogy 3-4-5 szexkapcsolat, és így havi 2-3 tali mindegyik partneremmel.

2021. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
heti egy a kettő nagyon max, ezért kell több partner...
2021. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én szex-kapcsolatomon nevetni fognak. Volt akivel az első hónapban 3-szor szexeltem. Utána 3 hónapig vártam a nőre. Azután fél évig vártam, hogy a nő szexeljen velem.

Megfogadtam nem fogok én fél évet várni egy nőre sem. Inkább elmegyek prostihoz. És akkor amikor akarok. Olcsóbban kijövök mintha saját albérletet vagy lakáshitelt fizetnék. Így lakhatok a Mama Hotelben is.

2021. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5 13:50

"Nálam az vált be amikor ilyen időszakomat éltem, hogy 3-4-5 szexkapcsolat, és így havi 2-3 tali mindegyik partneremmel."


Álmodj csak Pistike! Ne hazudj itt, hogy 5 nővel szexeltél felváltva 1 hónapban.

2021. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

8-as: pedig nem lehetetlen!

Nekem van egy "barátság extrákkal" kapcsolatom egy olyan férfivel, akinek rajtam kívül még két nővel van hasonló kapcsolata.

És tudunk egymásról mi nők, és soha nem hittem volna, hogy nem zavarnak a többiek, nem zavarjuk egymást. Nem szerelem, hanem komplett mentális feltöltődés - varázslatos ember.

Mindig élmény az együttlétünk mind szellemileg, mind szexuálisan.

Szóval nem kell hozzá álmodni, dob ilyet az élet.

2021. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9 ma 22:27


De fogadok nem vállalnád fel az ismerőseid előtt, hogy te csak dugni szoktál. Mert félsz, hogy ribantcnak néznek. És a pasi biztos egy latin szappanoperában szereplő helyes férfira hasonlít. Meg mellette biztos rendőr, vagy orvos vagy cégvezető. Mert ezekre buknak a nők.

És ha élmény vele lenni akkor miért elégszel meg ezzel, hogy csak használ téged mint egy rongyot? Azért mert te meg a férjedet csalod?

2021. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!