Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek olyan, hogy lefeküdtetek egy jó barátotokkal?

Figyelt kérdés

Ilyen helyzetben vagyok. Ismerem a srácot gyerekkorom óta és nagyon jó barátok vagyunk, mindenről tudunk beszélni, támogatjuk egymást, ha valamelyikünk szarul van a másik félretesz mindent és ahogy tud segít. Nagyon jól működtünk barátként amíg nem kezdtünk el poénkodni azzal, hogy lefekszünk és egyszer meg nem történt (aztán meg többször, és soha nem fordult még elő hogy valakivel első alkalommal már elmenjek). Nem akarok jelenleg komoly kapcsolatot senkitől, de főleg nem tőle, mivel egyrészt nem tudok nem barátként nézni rá, másrészt meg vannak olyan tulajdonságai amikkel nem tudnék mit kezdeni ha kapcsolatban lennék vele.

Szerencsére ő sem szeretne semmi komolyat, de ez nem könnyíti meg azt a kínos helyzetet ami előjön amikor nem tudjuk, hogy most mit szabad és mit nem.

Mert van egy határ amit barátokkal nem lépsz át. Random beszélgetés közben megérinted a karját a másiknak vagy nevetés közben megpaskolod a vállát és ez rendben van, viszont máshogy viselkedsz azzal akivel le is fekszel. Mi pedig azokon az alkalmakon kívül ugyanúgy viselkedünk mint azelőtt hogy bármi történt volna.

Szóval a kérdésem az, hogy mit tudunk tenni, hogy kevésbé legyen furcsa elkezdeni a dolgot ha úgy van? Azt mondja ő is nagyon zavarban van, pedig van tapasztalata a dologban de ez más, mert ez nem egy casual szexkapcsolat, illetve szerinte idővel ez elmúlik.

Ha voltatok ilyen helyzetben kíváncsi vagyok a válaszotokra. Elmúlik idővel?

22/l



2021. febr. 10. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is hasonló volt a szitu anno és valahogyan idővel elmúlt és elfogadta a srác is meg én is , hogy ez egyszeri alkalom volt és ennyi semmi több a mai napig jóban vagyunk 21/L
2021. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Volt persze
2021. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Ha tudjátok kezelni, akkor működhet barátságként. Neha kis szex, ha kívánjátok. Barátság extrákkal a neve.
2021. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult.
2021. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezelhető, de attól is függ mennyire érettek fejben a felek és hogy... na igen, elindul-e valamelyik félben "valami". Általában ezért nem szerencsés baráttal, "havercsajjal/haversráccal" összeszűrni a levelet, mert ha finish a storynak akkor a barátságnak is. Ha viszont érettek vagytok fejben akkor flottul tud menni, de ehhez két fél kell.
2021. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez az eset állt fennt nálunk is , igazábor barátság extrákkal , 19 évesen történt meg elsőnek , azóta is a legjobb barátok vagyunk , és ha egyikünknek sincs épp senkije akkor jön be az extra rész
2021. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyit a férfi női barátságról
2021. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt. Igaz kicsit borozgattunk előtte. Sose mondtuk, hogy bejövünk egymásnak. Volt kettőnknek némi lelki malőrje, vigasztaltuk egymást. Egy ölelés után adtam egy arcra puszit ő viszonozta. Puszi puszit követett majd lett csók aztán smarolas a többi magától értetődő. Másnap megbeszéltük a dolgokat. Két héten át mindennap összejartunk. Aztán eltelt a téli szabi. Azóta ritkább de ez a több mint barátság extraval megvan. Szerelem nincs de szeretet, tisztelet, bizalom és vonzalom az a topon van. Soha olyan lány barátot nem kivanhat magának az ember. Mindketten szinglik vagyunk és így jó nekünk. Tart amíg tart. Ha lesz barátja marad a sima barátság szex nélkül. Lényeg a legjobb barátok vagyok lelkileg és mint kiderült testileg is. Nekem elég ő és neki is én. Soha senkivel nem töltöttem töltök annyi időt vele mint azelőtt mással együttvéve. Ez így a tökéletes és harmonikus ami megadatott. Boldogok vagyunk. A hormonok tombolnak, és mi élvezzük a fiatalságot, a bizalmat.

Ha vége lesz nem akarok több extra kapcsolatot. Egy elég es az emléke megmarad örök időre és ez nekem elég és megfelel.

2021. febr. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!