Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy idegen férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy idegen férfi felajánlaná nektek, hogyha kiveritek a farkát a melletekkel, akkor kaptok 15 milliót és kiválaszthatjátok a kedvenc luxusautótokat, akkor megtennétek?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy ilyen ajánlatot senki nem tesz, de én kíváncsi vagyok a hölgyek véleményére. :)

2021. febr. 11. 20:23
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Igen, de nem bizonyítani akarom ezzel, hogy minden nő k*rva lenne. Hanem azt akarom, hogy mennyi hülye, aki nem fogadná el ezt az ajánlatot. És sajnos volt olyan. :D
2021. febr. 13. 13:44
 32/39 anonim ***** válasza:
97%

A te mércéd szerint hülye.:)

A sajátja szerint normális.

Az enyém szerint álszent.

Fogalmam sincs, élesben ki hogy döntene, mik befolyásolnák akkor és ott.

2021. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk a pénz irányítja a világot, ami ez esetben 15 millió forint és abból azért lehet egy "kevés" dolgot venni. Plusz ott egy luxusautó, ami lehet akár 100 millió is. Mi a dolga érte? Megfogja a csávó péniszét, behelyezi a mellei közé és mozgatja a mellét a farkán, míg a csávó el nem élvez tőle, ami nagyjából 10-15 perc. Hát akinek ez nem ér meg annyit, arra nem tudok mit mondani. :D
2021. febr. 13. 13:53
 34/39 anonim ***** válasza:
40%

Aki pénzért cserébe szexuális szolgáltatást nyújt az khurva függetlenül attól hogy mennyi pénzért és hányszor teszi meg.

Hülye meg az aki ilyen életszerűtlen kérdéseket tesz fel.

2021. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

És akkor vissza kell utasítani mert huuu majd utana mit gondolnak rola...

Kit erdekel mas mit gondol. En 15 millioert barmelyik meleggel seggbol szajba kuratnam magam ferfikent. Es akkor nem beszeltem a luxusautorol. Azert sokat valtoztatna a tovabbi eletemen es soha tobbet nem kell megtenni.

2021. febr. 13. 14:29
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem amiatt nem tenném meg hogy más mit gondol.

Amúgy meg van egy hibrid lexus autóm, aminél jobb kocsi nekem nem kell. És nem dugással szereztem meg.

Az életeden máshogy is tudsz változtatni , arra meg hiába vársz, hogy bárki ennyit fizessen egy alkalomért.

2021. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
56%

nekem is van autóm, házam, családom.

nem így szereztem őket.


ettől függetlenül egy ilyen ajánlat nagyon elgondolkodtatna, szerintem ez már az a szint, ami simán beleférne... mondjuk megbeszélném előtte a párommal..ha megnézné, még izgatna is

2021. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi nagy dolog. Engem izgat az ilyen szóval még ingyen is bevállalom

30/n

2021. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nekem ez per pill megmentené az életem, mert gyorsan haladok a hajléktalanság felé. Nem lennének erkölcsi aggályaim, mert 50 felett a munkaerő piacon sem kellek, de szexért sem fizetne nekem ennyit senki.
2021. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!