Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párban élőktől kérdezem, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párban élőktől kérdezem, ha a párjuk nem tudja kielégíteni, mit szoktatok ilyenkor csinálni? Maszturbáltok, félreléptek? Vagy mi a megoldás? Házasok is szokták egymást kielégíteni maszturbálással? Nem szégyen ez?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a szex nagyon jó, de nekem magasabb a libidóm az övénél, így olyankor maszturbálok. Nem tudom mi lenne a szégyen az önkielégítésben, teljesen normális dolog.
2021. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a baratnom demonjai elojonnek akkor kozosen pettingelni szoktunk. Mindig segit rajtam olyankor is.
2021. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Először is kommunikáció, anélkül nincs esély javítani a dolgon. A félrelépés a gerinctelen verzió.

Maszturbálni teljesen normális dolog, attól függetlenül, hogy kielégtő-e a szex. Vannak akiknek az eltérő libidó miatt szükséges, vagy egyszerűen stressz levezetés, bármi. Nincs ezzel gond. Akár közösen is lehet csinálni, miért ne. Egyáltalán nem szégyen, a megcsalás viszont az.

2021. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A férjemnek régebben akadtak ilyen gondjai. Stresszes volt a munkája, napi 10 órát dolgozott, + napi 2 óra volt az utazás, és még rátett ez is, folyton görcsölt rajta, amiért nem tud teljesíteni. Először is, fontos volt, hogy ezt a helyén kezeljem én is, és ő is. Tudta, hogy baj van, mert én sosem játszottam meg magam, sosem színleltem orgazmust. Ha meg is próbáltam volna, ismer annyira, hogy ne higgyje el. Nyíltan beszltünk a témáról, nem egymást hibáztatva, hanem megoldást keresve. Azt gondolom, amíg mindkét félnek oké, semmilyen megoldás nem szégyen. Mi végül játékszereket vettünk, alapvetően is nyitott voltam az újdonságra, plusz úgy voltam vele, miért ne. És működött. Új színt vitt az egészbe, kevésbé lett monoton az együttlét, és a férjem sem stresszelt rá erre az egészre többé, hgoy "neki nem megy", mert volt segédeszköz, amivel ment. Félrelépés eszembe sem jutott egyáltalán, mivel vele akartam megoldást találni a problémára, és nem nélküle.
2021. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Én maszturbáltam (bár néha éreztem, hogy a páromnak ez nem szimpatikus, amikor néha észrevette). Mondjuk náluk nem az volt a gond, hogy az ágyban rossz volt a dolog, hanem hogy nekem kevés (és ezt amúgy mondtam is neki). Hosszabb távon szakítás lett belőle.


Ha effektíve a szex lett volna rossz, akkor először inkább szexológushoz mentem volna, ha a megbeszélés nem segít.

2021. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a korkülönbség miatt a párom már sokkal kevesebb szexet kíván. Én maszturbálok,de nem elötte... 38/f
2021. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!