Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem akar szexelni öt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar szexelni öt hónapig! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem iszik, nem dohányzik (azt ritkán szokott) öt hónapig és naplót ír inkább. Két hete kezdődött ez az őrület.... miért?

2021. febr. 12. 17:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
A helyedben közölném vele hogy "A hétvégén ÉN dugni fogok, akár ott vagy, akár nem.."
2021. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Melyiktek a Férfi?
2021. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Na mégis mi a fenét gondolsz? Na, VAJON melyik?!


Perszehogy a kérdező a férfi, a naplóíró pedig a barátnő. ANNYIRA tipikus!


És egyébként a nagyobb probléma nem a megvonással van, hanem a KIJELENTÉSSEL.

A nő kijelentette, az úgy lesz, ezt ő végigcsinálja.


Kérdező : Annyira, ANNYIRA >>papucs<< vagy már megint! Én nekedmennék, hogy vedd már észre magad, mennyire papucs vagy! Ezzel csak egy neveletlen nőszemély egóját sikerült táplálnod.


Azért amit tesz, "instant ban" járna. És NEM a szexhiány miatt, hanem az ÖNZŐSÉG miatt.

2021. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a kérdező a pasi, a pár meg a nő. Pasik nehezebben vannak meg szex nélkül, a csajok meg hajlamosabbak naplót írni meg ilyen dolgokba belemenni...


Az 1-es válasza kicsit sarkítva van de jogos. Aztán hogy masztizik a kérdező vagy félrelép, az már a saját értékrendjén múlik.


Azért a korosztályra is kíváncsi lennék, hogy melyiket kepviseli a kérdező és a naplóírogató.

2021. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A pasim a férfi, 29 mindketten
2021. febr. 12. 17:36
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Mondanám, hogy keress meg, de szerintem már kaptál másoktól elég privátot. :)


Komolyra fordítva a szót, én az ő öt hónapjának lejárta után viszonoznám valami hasonlóval a kedvességét, már ha addig mellette maradnék.

2021. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Lehet meleg. Egy pasi nincs meg 5 hónapig szex nélkül, ha van mellette valaki akit kíván.
2021. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Valószínű megcsalt és nemibeteg lett
2021. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Williamspear ***** válasza:
85%

A pasid aki 29 éves naplót ír és nem akar 5 hónapig szeretkezni veled?


Már bocs de rúgd ki vagy küld pszichológushoz ☝️


Elég komoly személyiségzavarra utal...

2021. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megkérdezted, miért teszi ezt. És feltételezem kifejezted felé igényeidet, beszéltetek róla. Mit reagált rá?
2021. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!