Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet a legfájdalomment...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legfájdalommentesebben elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
A barátommal nem a legjobb a petting, nem túl élvezetes, de ez van. Szeretném hogy a behatolás ne fájjon annyira, mit tudok tenni? Én nem azért vagyok szűz 23 évesen mert nem akartam szexelni, csak nem volt kivel, mert még randira sem akart velem senki eljönni. Egy idő után kezdett az is hátrányt jelententeni hogy szűz vagyok. Ki tudja ezután a pasi után következőnek ki szán meg, na mindegy. Szóval mit tudok tenni hogy ne fájjon annyira?

2021. febr. 12. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Mi az,hogy nem élvezetes a petting? Ha nem élvezed, SZÓLJ hogy hogyan esne neked jól.. az lenne a lényege hogy felizgulj és felkészülj a behatolásra.. hosszú előjáték, ha kell akkor síkosító és csak utána próbálkozzatok. Ne nyugodj bele már az elején,hogy nem élvezed "ez van".. a kölcsönös élvezet a lényege az egésznek.

És védekezzetek. :)

N

2021. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem rugjal be. Az elso igyis ugyis fajni fog, de ha jobban el vagy lazulva kevesbe faj. Szoval vmi tudatmodosito nem art. De azert ne alljal fejre teljesen.
2021. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 manly ***** válasza:
32%
Nőgyógyásznál mielőtt lefekszel a barátoddal.
2021. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez így nagyon rosszul hangzik... Ezt azért fontold meg és ne akard olyannak adni a szüzességed aki nem figyel rád csak mert nincs senki aki megtenné.... Biztos lesz csak türelem,és az önbizalmad kicsit meg kéne növelni.... Nyugalom,ellazulás,felizgulás,izgalmi állapot növelés,vágy,figyelmes partner! ezek legyenek meg akkor jó lesz!!
2021. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyfelől mi a gond a pettinggel? Mit csinál rosszul? Mert ha te vagy túl érzékeny az tényleg lehet nőgyógyászati gond, de ha ő a rossz az nyilván más kérdés. Síkosító mindenképp segít, nekem még az volt jó, meg egyik barátnőmék is így csinálták, hogy csak betette a srác, átszakadt aminek át kellett aztán nem csináltuk végig. Nálam párat tolt aztán meglátta a vért és úgy volt vele, hogy akkor ennyi elég is volt XD Szóval ne akarja a végéig csinálni, nyilván kielégítheted máshogy is, ha nagyon nem bír magával, de mondjuk 10-20 perc toszogatást tuti nem bírsz ki, ha már a petting is fáj.

A másik ami fontos azt úgy hívják, hogy sátoreffektus. Az a női merevedés, amikor a hüvelyed belülről megnyúlik, ha felizgulsz, mert amúgy nyugalmi állapotban elég rövid a hüvely. Lényeg a lényeg, ha nem tud felizgatni, akkor nem csak az első fog fájni, hanem mind, mert a sátoreffektus kell ahhoz, hogy készen állj a befogadásra.

Szóval irányítsd, hogy jó legyen, ha maszturbálsz, akkor pl. mutasd meg neki te hogy csinálod meg ilyenek.

2021. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Rossz hírem van ha a pettinget sem élvezed akkor az aktust sem fogod :( A szüzességet nem azért "veszítjük el" mert már hú de ciki, meg ideje lenne, hanem mert vágysz a partnerere és kívánod és beindulsz tőle és tudod, érzed hogy megbízhatsz benne annyira hogy figyelni fog rád.
2021. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kommunikáció kedves kérdező. Esetleg nem ártana megbeszélni, hogy ez neked nem jó és azt is, hogy hogy jó neked. Amíg nem tud a párod normálisan felizgatni, addig ne próbálkozzatok a szüzesség elvesztésével.
2021. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha végigalszod.
2021. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%
Èn 17 èvesen vesztettem el egy olyan fiùval, akibe nagyon szerelmes voltam. Egyàltalàn nem fàjt ès nem is vèreztem. Bàr nàlunk neki is az volt az első, de mire megtörtènt, màr hònapok òta nagyon akartuk mindketten. Bàrmit csinàlt, minden jòl esett, mert szerelmes voltam. Tènyleg igaz az, hogy azzal a legjobb, akit szeretsz. Ha màr a petting sem jò, szerintem hanyagold mèg ezt. Visszaemlèkezve nem lesz szèp emlèk, ha ezzel a fiùval teszed meg.
2021. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!