Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingliként nincs túl nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliként nincs túl nagy libidom. Párkapcsolatban könnyebben feláll a pénisz igaz? Ingerek stb.. Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatom még nem volt.
2021. febr. 12. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, növeli a libidót, főleg ha érzések is vannak. Saját tapasztalat: 21 évesen kivertem kb. napi 1-2x, de amikor a csajommal kettesben voltunk akkor 3 menetig meg sem álltunk, ha meg egy hétvégét sikerült együtt lelécelni... hát akkor ki sem másztunk az ágyból, volt hogy cirka másfél napra 3 csomag óvszer úgy elfogyott mint a pinty. Ah fiatalság bolondság, de szépek is a 20-as évek :)
2021. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
szerintem meg nagyon vegyes, tényleg mindenki másképp működik.
2021. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Húsvér nőtől, ha hozzányúl, vagy a szájába veszi, mindig betonkemény lesz. 24f
2021. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs túl nagy libidóm, és nem volt kapcsolatom sem. Biztos, hogy számítanak az érzelmek, mert már nem kevésszer kapott el a depi hoki közben, hogy én még mindig egyedül, másoknak meg párja van, aztán vagy egy hétig, vagy tovább, nem is gondoltam a masztira.


F

2021. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A libidó is beindul meg a méret is teljesen más lesz. Hátrateszed a kezedet és élvezed, hogy szeretnek! Én csak akkor lepődtem meg nagyon, hogy hoppá már nagyobb, mint az arca! addig meg otthon egyedül kétségbe voltam esve, de nem kell aggódni, ha találsz olyan lányt aki odavan érted akkor nagyon beindulnak a dolgok. Ha egy nő nem ért a férfi szerszámához, sőt kimondottan egy tengeri csillag, akkor lehetne bajok. Kerüljétek a Patrikokat, mert a f*sz nem gombnyomásra indul, legalábbis egyeseknek, mint pl nekem, nem. Szükségem van a törődésre!
2021. szept. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös nem mostani kérdés de ritka nagy tapló lehetsz... a nők érző lények, nekik se ártana a törődés mielőtt le tengeri csillagozol mindenkit...
2022. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!