Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális dolog szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog szerintetek, sok nővel van így?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig csak a reggeli szex közben élvez el. Azt mondja azért mert akkor nyugodtabb, és az egész mindig lassabb és meghittebb mint máskor (amit szintén élvez csak nincs orgazmusa). Elvileg ilyenkor gyengédebb vagyok, ami jól esik neki, és jobban fel is izgul. Ez más nőkkel is így van? Ez normális dolog? 25F

2021. febr. 13. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Már az nagy szó, hogy egyáltalán elélvez. Rengeteg nőnek soha nincs orgazmusa, bármit csinálsz vele.
2021. febr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hogy normális-e. Az én páromnak napszaktól függetlenül mindig ment 🤷‍♂️
2021. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sok nővel van úgy, hogy nincs mindig orgazmusa, vagy ritkán van orgazmusa, vagy csak bizonyos meghatározott körülmények között, csak egy bizonyos pózban, esetleg csak egy bizonyos módon van orgazmusa. Tök normális.
2021. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen rendben van!
2021. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom #1-eshez!

Ha nehezebben is, de legalább el tudod vinni.

Nyugi, teljesen normális.

Reggel nyílvánvalóan sokkal kipihentebbek és nyugodtabbak vagyunk mi nők és a ha félálom mámora segít túllendülni a gondokon, akkor ez miért lenne baj?

Nekünk, orgazmusgondokkal küszködő nőknek - tisztelet a kivételnek - általában a sok stressz, munkahelyi gondok, a gyereknevelés és a ránk váró napi teendők miatt - a kellő koncentráció hiányában folyton elkalandoznak a gondolataink.

Egyesek jógával, meditálással, futással, eddzéssel vagy néhány pohár alkohollal (hogy mást ne említsek) próbálkoznak több-kevesebb sikerrel.

A párodnak csak a megfelelő napszak a kulcs a sikerhez.

Ha ügyeskedtek, idővel talán máskor is sikerülni fog...

Hajrá!

2021. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sikerülni szokott napszaktól függetlenül is, de sokszor jobban esik mondjuk szombat reggel, kipihenten, van idő bőven, mint ha mondjuk csütörtök este 10kor kezdünk neki, fáradtan, úgy, hogy másnap 6kor kelni kell.

Úgyhogy teljesen normális, örüljetek, hogy képes elmenni, van akinek nem is megy.

2021. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a stressz a szexet is kiiktatja, szoval mar az nagy szo, ha reggel osszebujtok. Nekem is volt olyan baratnom aki csak lovagloban tudott elmenni. Szoval tok oke, hogy egy adott szituban tud nyugodtan elmenni.
2021. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha baromság, de az is lehet, hogy a csajodnál ez rögzült, mert mindig reggel, ébredés után okozott magának örömet, mikor elkezdett serdülni.
2021. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
90%

Ez teljesen normális.

Én is nagyon ritkán tudok elmenni pedig nagyon élvezem a szexet csak tényleg a sok stressz vagy a gondolok nem hagyják a testet teljes mértékben ellazulni.

És ha reggelente mindig elmegy akkor az tényleg teljesen jó

(23 éves lány válasza)

2021. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

G pont Toncsi


😃

2021. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!